Wsparcie

Open search

Relacja z targów Electronics Show 2019

Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

ezgif.com-optimize.gif

Cześć forumowicze!

W ostatni weekend (10-12 maja) na terenie Ptak Warsaw Expo odbyły się targi Electronics Show 2019.

Firma Samsung oczywiście była obecna i przygotowała dla odwiedzających moc atrakcji.

85__qled2_V3.jpg

Wielkim zainteresowaniem cieszył się nowy telewizor QLED 8K. Była to pierwsza prezentacja tego modelu w Polsce.

Uwagę przykuwał zarówno krystalicznie czysty obraz jak i rozmiar telewizora. Obok oszałamiających 82 cali nie można było przejść obojętnie.

Więcej informacji o telewizorze znajdziecie tutaj.

s10.png

Oczywiście nie mogło zabraknąć najnowszych urządzeń mobilnych. Odwiedzający mogli zapoznać się z flagowymi modelami serii Galaxy S10 oraz urządzeniami z rodziny Galaxy A.

Każdy z prezentowanych modeli znalazł swoich odbiorców.

Możliwości fotograficzne oraz nowe jeszcze wygodniejsze korzystanie z multimediów cieszyły się dużym uznaniem wśród odwiedzających.

LS-Gallery-1-122018.jpg

Gracze oraz osoby szukające sprzętu do pracy również mogli znaleźć coś dla siebie.

Pokazane zostały monitory gamingowe oraz nowy Space Monitor, charakteryzujący się niekonwencjonalnym mocowaniem, pozwalającym zyskać więcej przestrzeni na biurku.

Więcej informacji o tym modelu znajdziecie tutaj.

imgpsh_mobile_save.jpg

Dużą ciekawostką była możliwość zobaczenia w akcji topowych sprzętów AGD. Profesjonalny szef kuchni osobiście prezentował jak w pełni wykorzystać możliwości lodówki Family Hub oraz piekarnika Dual Cook Flex.

Oczywiście nie mogło zabraknąć smakowitych poczęstunków.

Goście mieli okazje skosztować między innym słodkich placuszków drożdżowych z syropem klonowym lub wytrawnych placuszków z cukinią, suszonymi pomidorkami i kozim serem.

logo-spa.png

Targi były również okazją dla skorzystania z pakietu GUARD SPA. Jest to zestaw usług czysczących oraz konfiguracyjnych dla naszego telefonu. Więcej na temat spa dla naszych skarbów znajdziecie tutaj.

Mieliście okazje odwiedzić Electronics Show 2019? A może byliście niedawno na innych targach elektroniki?

Podzielcie się wrażeniami

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
3 ODPOW. 3
Legend

@KrzysiekK  Nigdy nie byłem na takich targach ale może kiedyś zostanę zaproszony.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

MonikaK Moderator
Moderator

@vdsl2 szkoda, że nie skorzytałeś z mojego zaproszenia :( Następnym razem musi się udać!

Legend

@MonikaK  Oczywiście że udam się na takie targi 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like