Wsparcie

Open search

Premiera Asystenta Google w Polsce

Explorer

Wczoraj pojawił się u mnie pan Asystent. Pogadaliśmy trochę, ale w większości przypadków nie rozumiał moich intencji  Muszę nauczyć się wyrażać bardziej "maszynowo" i rzeczowo jak mówię do niego

Niestety przez zmianę nazwy w najważniejszych kontaktach poprzez wstawienie ! lub cyferek itp, które powodują odpowiednie posortowanie w kontatkach, nie mogę prawidłowo wskazać osoby do której chcę wysłać  wiadomość czy zadzwonić :( 

Muszę też popracować nad tym jak ustawić dłuższe nasłychiwanie, bo pierwszej komendzie i chwili przerwy muszę naciskać mikrofonik lub znowy okgugel . Ale działa i to chwila dość przełomowa jak dla mnie - rozmawiam z maszyną po POLSKU ! Fajnie 

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@zielnet  napisał(a):

Muszę też popracować nad tym jak ustawić dłuższe nasłychiwanie, bo pierwszej komendzie i chwili przerwy muszę naciskać mikrofonik lub znowy okgugel .

W naszym regionie nie działa funkcja dłuższego nasłuchiwania. Można ją włączyć w ustawieniach Asystenta, ale nic to nie zmienia. Trzeba czekać na kolejne aktualizacje.

Ciagla-rozmowa-Asystent-Google.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
DamianK Moderator
Moderator

W dniu dzisiejszym powstał oficjalny temat, w którym zostały zebrane najważniejsze informacje o Asystencie Google oraz usłudze Google Now.

Proszę o kontynuowanie dyskusji w tym wątku.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like