Wsparcie

Open search

Podziel się tytułami ulubionych gier na Androida!

KrzysiekK Moderator
Moderator

screenshot-www.samsung.com-2019.01.31-13-50-13.png

Cześć forumowicze!

Każdy z nas wykorzystuje telefon również do rozrywki. Telefony służą nam jako mobilne centrum multimedialne.

Oglądamy na nich filmy, słuchamy muzyki. Coraz większą popularnością cieszą się również gry mobilne.

Według raportu Polish Gamers Research '18, 79% przebadanych internautów spędza czas przy grach wideo.

Grę na urządzeniach mobilnych potwierdziło 59% zdeklarowanych graczy.

Współczesne urządzenia dają nam możliwości wyboru między prostymi produkcjami a pełno prawnymi, rozbudowanymi tytułami, o których jeszcze kilko lat temu nie śniło się użytkownikom konsol i PC.

Sam chętnie relaksuję się grając na telefonie. Poniżej znajdziecie listę ostatnio ogrywanych przeze mnie tytułów.

Gry na chwilę

Często zdarza mi się włączyć grę czekając na autobus lub w urzędzie. Zazwyczaj włączam wtedy jedną z poniższych pozycji.

basket.png

Basketball Stars

Prosta gierka, polegająca na rzucaniu do kosza.

Zawiera pewną dozę rywalizacji. Przechodząc kolejne etapy mierzymy się z innymi graczami.

quizhause.pngquizwanie.png

Quizwanie oraz Quiz House

Szybki sposób na rozruszanie szarych komórek.

Niektóre pytania potrafią zaskoczyć.

Wspomnień czar

Większość z nas ma swoje ulubione tytuły z dzieciństwa, które teraz w odświeżonej formie trafiły na urządzenia mobilne. W moim przypadku wskażę dwie pozycję. Bawiłem i bawię się przy nich świetnie.

abe.png

Oddworld: New 'n' Tasty

Bardzo fajna platformówka z przesympatycznym kosmitą w roli głównej.

Jako dzieciak zagrywałem się w Abe's Oddysee na konsoli u kolegi.

worms.png

Worms 2: Armageddon

Pocieszne robaczki bawią mnie do dziś. Frajdę sprawia zarówno rozgrywka solo, jak i pojedynek multiplayer.

Wracać, czy nie wracać...

sw.png

Star Wars™: Galaxy of Heroes

Tytuł, w którym spędziłem kiedyś wiele godzin. Do tej pory miło wspominam stoczone w sieci pojedynki. W pewnym momencie zabrakło mi jednak czasu na dalszą zabawą. Może ktoś z Was namówi mnie do powrotu?

Telefon to nie wszystko.

Trzymając się tematyki gier, jako zdeklarowany PC-towiec nie mogłem zapomnieć o jednej aplikacji.

steam.png

Steam

Aplikacja pozwalająca na zarządzanie moją główną biblioteką gier. Służy również jako dodatkowa forma zabezpieczenia.

Dajcie znać czy chcielibyście pograć w coś wspólnie na PC.

A Wy, w co lubicie zagrać?

Podzielcie się swoimi ulubionymi tytułami. Zacznijmy budować społeczność także na growej płaszczyźnie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
14 ODPOW. 14
Superuser I
Superuser I

@KrzysiekK, super, że podzieliłeś się grami, przy których nie trzeba spędzać więcej niż kilka minut. Takie gry cenię sobie najbardziej. Nie przywiązują i można w nie zagrać w każdej wolnej chwili. Kiedyś bardzo lubiłem grać w gry od producenta Halfbrick Studios jak np. Fruit Ninja czy Jetpack Joyride. Spędziłem też trochę czasu na tzw. endless runnerach takich jak Temple Run czy Subway Surfers.

Obecnie gram tylko i wyłącznie w... Star Wars: Galaxy of Heroes  Poświęciłem na prawdę dużo czasu na rozwinięcie postaci oraz floty i w dalszym ciągu końca nie widać. To jest gra na długie miesiąca jak nie lata. Poniżej mój flagowy team z areny. Jeżeli jesteś w stanie wymienić wszystkie widoczne postacie to możesz wrócić do gry

Galaxy-of-Heroes.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
RadekK Moderator
Moderator

Świetnie tytuły! Nie gram za dużo na smartphone, ale po przeczytaniu opisów proponowanych przez Was gier nie mogę się doczekać, aż włączę którąś z nich

Bez tytułu.jpgŹródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ustwo.monumentvalley&hl=plNa mnie ogromne ważenie wywarła gra "Monument Valley". Jest to logiczna łamigłówka, w której twórcy bawią się z nami perspektywą. Przed nami wiele zagadek opatrzonych w niesamowicie uroczą grafikę.

Trailer na Youtube

unnamed.pngŹródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplicity.czolkoDrugą grą, którą mogę polecić z czystym sumieniem to Czółko. Świetna gra towarzyska, która uratowała mnie i moich znajomych przed zwariowaniem z nudów podczas 6-godzinnej kolejki na granicy Polska-Ukraina Przednia zabawa

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
DamianK Moderator
Moderator

@nismo,

widzę, że hybryda Imperium i Sithów.

Ja również spędziłem w tej grze wiele godzin. Na tyle, że mam dwa konta.

Moje główne konto obecnie:

https://swgoh.gg/p/525878481/

A Ty masz konto na swgoh.gg?

Z chęcią zapoznałbym się z Twoim składem...

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Superuser I
Superuser I

@DamianK, jakoś zawsze ciągnęło mnie bardziej do ciemnej strony mocy  Najwięcej uwagi skupiam na Empire, Sith, Bounty Hunters czy Nightsisters. Oczywiście jasna strona mocy również jest potrzebna. Ostatnio w końcu odblokowalem Rey (Jedi Training). Teraz zbieram na Revana oraz siedmiogwiazdky statek Han's Millenium Falcon.

Ostatnio założyłem konto na swgoh.gg ponieważ pojawiło się takie wymaganie w naszej gildii: https://swgoh.gg/p/739926263/

U Ciebie z kolei widzę zamiłowanie do First Order oraz Empire. Widzę też, że szykujesz skład Sithów 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
DamianK Moderator
Moderator

@nismo 

Ja tak naprawdę dopiero rozwijam niektóre frakcje. 

W FO poszedłem od samego początku konta, głównie ze względu na to, że na samym początku na arenie dawali mi naprawdę fajne wyniki. Plus jes taki, że mając wiedzę z poprzedniego konta, nie rozwijałem postaci, które później kompletnie się nie przydają.

Sithów nie szykuję za bardzo, zrobiłem trochę skład Imperial Troopers, ale bardziej skupiam się teraz na Rebelach z CLS na czele, Jedi z Bastilą (docelowo z Revanem, którego mam w planach odblokować przy następnym evencie), no i też siostry. Fajnie wiedzieć, w jakiej grasz gildii, bardzo możliwe że do Ciebie dołączę niedługo, ponieważ do obecnej nie jestem przywiązany. Wcześniej byłem w sojuszu Galactic Empire, jeden z lepszych sojuszy w Polsce, ale niestety kwestie honoru sprawiły, że nasze drogi się rozeszły Wyciągnąłem stamtąd natomiast wiele wiedzy, materiałów i taktyk, które są naprawdę pomocne. 

Właśnie znalazłem jeszcze moje pierwsze konto, do którego nie mam już dostępu, ale jak sobie porównasz, to zauważysz, że na tym nowym jest większy focus na konkretne postacie i nie rozwijam tych, które zupełnie się nie przydają

https://swgoh.gg/p/869727698/

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Superuser I
Superuser I

@DamianK, ostatnio producent rozpędził się z dodawaniem nowych postaci i statków. Z jednej strony to bardzo dobrze ponieważ gra zyskuje nowe możliwości. Jednak z drugiej strony to jest niekończące się zbieranie i ulepszanie postaci, o ile zależy nam na dobrych wynikach (Arena, Grand Arena czy Fleet Arena).

Mam jedno konto od początku więc, jak zapewne sam zdążyłeś zauważyć, mam sporo postaci średnio rozwiniętych. Były to nieprzemyślane decyzje, ale człowiek uczy się na własnych błędach. Ponadto jestem w jednej gildii od początku, ale ze względu na braki czasowe nie udzielam się zbyt dużo. Staram się uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach, ale na studiowanie taktyk, postaci i innych elementów gry nie zostaje zbyt wiele czasu. Gram tak jak się nauczyłem i jak zdążyłem podpatrzeć u innych graczy.

Nasza gildia jest otwarta dla wszystkich, którzy spełniają warunek minimum 1 milion GP. Dodatkowo wymagany jest Discord. Widzę, że obecnie mamy braki więc jak masz ochotę to zapraszam. Nie robimy jeszcze postaci Darth Traya więc możesz zastanowić się nad znalezieniem gildii, która będzie zbierać odłamki w The Sith Triumvirate (Heroic).

Gdyby znalazło się jeszcze kilka osób, które grają w Galaxy of Heroes to możnaby spokojnie nowy wątek założyć. Jest o czym pisać

Superuser II
Superuser II

imperator.png

Nic nie napiszę, będę obserwował. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

Ja od czasu do czasu uzywam gry "hill climb racing"

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, byłaby niezła heca gdyby się okazało, że również od czasu do czasu pogrywasz w Galaxy of Heroes 

Star-Wars.jpg

Autorzy z największą liczbą like