Wsparcie

Open search

Planowane zużycie - Wasze doświadczenia

Superuser I
Superuser I

Jak będę miał jeszcze te telefony to dam znać jak się sprawują.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

Jeżeli chodzi o współczesnie sprzedawany sprzęt, to miałem problem tylko z monitorem "LC24F390". Kupiłem nowy monitor w sklepie i szybko okazało się, że matryca na kilka bad pixeli (na białym tle były czarne kropki). Niestety sklep odmówił zwrotu pieniędzy, ponieważ zerwałem folię, a na stopca była mała ryska (błszczący plastik szybko się rysuje). Zaproponowano mi wymianę monitora. Tym razem sprawdzałem je na sklepie. Okazało się, że drugi monitor ma ten sam problem z matrycą. Przyniesiono mi trzeci egzemplarz i tam było wszystko ok, ale joystick działał inaczej niż w poprzednich. Nie było takiego wyraźnego dźwięku kliknięcia i skok joysticka był dziwnie wyczuwalny. Skończyło się tak, że mój pierwszy egzemplarz został odesłany do serwisu i tam została wymieniona matryca, która działa bez zarzutu do dzisiaj. Na dzień dzisiejszy ma przepracowane 4149 godzin. Także wszystko zakończyło się pomyślnie, nie licząc tego, że niecałe dwa tygodnie byłem bez monitora.

Co do starzego sprzętu Samsunga i wspomnianego planowanego zużycia, to wymieniłbym tutaj dwa modele telefonów:

1.  Galaxy S Advance. Świetny telefon dopóki nie został zaktualizowany do Androida 4.1.2 Jelly Bean. Aktualizacja była strasznie niedopracowana. Ten kto miał ten telefon na pewno wie o co chodzi. Telefon miał lagi, freezował się i trzeba było go restartować. Co najgorsze nigdy nie wypuszczono poprawionego softu.

2. Galaxy Note 4. Według mnie od Androida 6.0.1 z każdą aktualizajcą było tylko gorzej szczególine jeżeli chodzi o baterię i działanie systemu.

Oczywiście należy brać też pod uwagę, to, że aplikacje stają się co raz bardziej zasobożerne i nawet najlepsze kiedyś telefony (Note, N2, N3 itd.) z fabrycznym softem nie dawałyby rady dzisiaj ze swoimi specyfikacjami.
https://www.youtube.com/watch?v=l7kozxp4i9E

Poza tym obecnie posiadam dużo sprzętu z Samsunga (TV, Pendrive, Smartfony itd.). Część z tych sprzętów jest po gwarancji i nigdy nie miałem z nimi problemów, ani potrzeby wizyty w serwisie. I mam nadzieję, że tak pozostanie

Autorzy z największą liczbą like