Wsparcie

Open search

Nowe okno na świat w serii Galaxy? Ciekawe rozwiązanie w Galaxy A8s.

Highlighted
ROZWIĄZANE
Voyager

Cześć Forumowicze!

Śledzicie czasami zapowiedzi nowych modeli Galaxy w innych regionach?

Ostatnio Samsung zaprezentował model Galaxy A8s, który dostępny będzie na chińskim rynku od 21 grudnia 2018 r. Ciekawa jestem Waszych opinii na temat zastosowanego w nim rozwiązania, czyli montażu przedniej kamery.

A8ss.PNG(fot. Samsung)

Wiele osób ze środowiska twierdzi, że jest to kompromis pomiędzy krytykowanym notchem, a chęcią odsłonięcia jeszcze większej części ekranu, dla otrzymania idealnego bezramkowca. I mimo, że jest to „dziura” w panelu Infinity-O, to ten przedni aparat o matrycy 24 Mpix wygląda bardzo estetycznie. Zgodzicie się z tym? No i czas na najważniejsze pytanie. Czy według Was to lepsza opcja niż notch?  Podzielcie się opinią poniżej!

PS. Jeśli macie jakieś inne ciekawe smaczki, to śmiało dorzucajcie je tutaj

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

Galaxy A8s ma być dostępny w kolorze srebrnym, czarnym oraz niebieskim. 31 grudnia rozpoczną się wysyłki srebrnej wersji. Pozostałe dwa warianty kolorystyczne dopiero 15 stycznia. Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo czy telefon zadebiutuje na innych rynkach.

Przyglądam się zdjęciom telefonu i muszę stwierdzić, że ogromne te okrągłe wycięcie na wyświetlaczu. Mam nadzieję, że w kolejnych telefonach z Infinity-O otwór zostanie zmniejszony.

Galaxy-A8s.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
10 ODPOW. 10
Superuser I
Superuser I

Era telefonów z wycięciem typu notch dobiega końca. Wycięcie w kształcie koła na wyświetlaczu to kolejny krok ewolucji w telefonach bezramkowych. Infinity-O to ciekawy pomysł, który jak rozumiem rywalizował z rozwiązaniami typu Infinity-U oraz Infinity-V. Na przykładzie telefonu Galaxy A8s widać, że pierwsze rozwiązanie wygrało i pojawi się również w kolejnych telefonach firmy Samsung takich jak S10 

Samsung-Infinity.jpgSamsung Developer Conference 2018 - prezentacja nowych wyświetlaczy Infinity

Mimo wszystko czekam na telefony z wyświetlaczem New Infinity, które będą pozbawione jakichkolwiek wycięć. Wtedy też będziemy mogli powiedzieć po raz pierwszy, że to prawdziwy bezkompromisowy bezramkowiec w ofercie firmy Samsung

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

Już widziałem kilka dni temu informacje o A8s 10.12.2018 jestem na bieżąco

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

MonikaK Moderator
Moderator

@vdsl2 i nie dałeś znać?

Legend

@MonikaKSamsung Galaxy A8s potwierdzone, wprowadza się na rynek 31 grudnia w Chinach.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Galaxy A8s ma być dostępny w kolorze srebrnym, czarnym oraz niebieskim. 31 grudnia rozpoczną się wysyłki srebrnej wersji. Pozostałe dwa warianty kolorystyczne dopiero 15 stycznia. Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo czy telefon zadebiutuje na innych rynkach.

Przyglądam się zdjęciom telefonu i muszę stwierdzić, że ogromne te okrągłe wycięcie na wyświetlaczu. Mam nadzieję, że w kolejnych telefonach z Infinity-O otwór zostanie zmniejszony.

Galaxy-A8s.jpg

Superuser II
Superuser II

W demonstrowanych w sieci szkłach dla S10 te otwory, a są dwa, są dużo mniejsze. Oby tak zostało. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Widziałem zdjęcia tych szkieł. Dwa otwory mają być jedynie w wersji S10 Plus a w pozostałych po jednym. Pytanie tylko na ile te szkła są zgodne z rzeczywistością. Zrobienie takich szkieł to nie jest żaden problem dla firm, które je wytwarzają...

Superuser I
Superuser I

Przedni aparat w Galaxy A8s posiada ciekawą animację wokół wycięcia w wyświetlaczu. Jest ona aktywowana w momencie uruchomienia aparatu lub też w momencie wykrywania twarzy. Podobny efekt ma zostać zaprezentowany w przyszłorocznych flagowcach S10. Animację w telefonie Galaxy A8s możecie zobaczyć pod tym odnośnikiem. Poniżej animacje, które zostały znalezione w nowych kompilacjach oprogramowania Note9 i są dedykowane do nowych flagowców.

file

Superuser I
Superuser I

W dalszym ciągu nie wiadomo czy model A8s pojawi się w Europie, ale uważam, że warto śledzić ciekawostki z nim związane ponieważ część z nich może się pojawić w nowych flagowcach S10 

Na początek bardzo ciekawa animacja i sposób odblokowywania przedniego aparatu fotograficznego: https://www.youtube.com/watch?v=JCMemwSVPKQ

Druga ciekawostka to wprowadzenie do sprzedaży nowych wersji kolorostycznych. Dwukolorowe modele pojawią się w sprzedaży w Chinach 14 lutego.

galaxy-a8s-fe-2.jpg

Autorzy z największą liczbą like