Wsparcie

Open search

Nowe avatary na cześć londyńskiego Unpacked S10!

MonikaK Moderator
Moderator

Cześć!

Na forum już widać użytkowników z avatarami z kultową dziesiątką - to na cześć nowych modeli S10 oraz  ich oficjalnej premiery, która odbyła się m.in. w Londynie. Podpowiem, że inspiracją do ich stworzenia były zdjęcia z London Superuser Experience, który odbył się dzień po premierze i zrzeszył reprezentację superużytkowników z całej Europy. Zapraszam więc do wyboru nowego avatara

S10.png

London bardzo wdzięcznie prezentuje się w obiektywie Samsung Galaxy - więcej zdjęć możesz obejrzeć tutaj, głosując jednocześnie na najciekawsze z nich. Nie żałuj like'ów

@Szewcu72@nismo - jak wpominacie pogoń za najlpeszym ujęciem? 

2 ODPOW. 2
Superuser I
Superuser I

Wow! Awatar z charakterystycznym londyńskim autobusem powstał na bazie naszego zdjęcia czyli drużyny TeamExtra! Zdjęcie w pełnej rozdzielczości możecie zobaczyć w tym miejscu. Resztę zdjęć SuperUżytkowników znajdziecie w odnośniku podanym przez @MonikaK. Również zachęcam do głosowania na najlepsze zdjęcia! 

@MonikaK, tak jak już wspomniałem w wątkach z wydarzenia Galaxy Unpacked 2019 oraz London Treasure Hunt było to dla mnie niesamowite przeżycie. Zarówno prezentacja nowych telefonów jak i wyzwania przygotowane następnego dnia dla SuperUżytkowników to była przede wszystkim spora dawka ciekawych informacji, ale również niesamowita frajda. Udało nam się zobaczyć sporo interesujących miejsc oraz budynków. Londyn jest wspaniały i warto go odwiedzić. To była fantastyczna przygoda!

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Tak jak już wcześniej napisałem, dla mnie to będzie już zawsze London Express. Ale za to jak wspaniały, w jakże doborowym, waszym towarzystwie @MonikaK i @nismo.

Niesamowity spacer ulicami Londynu, do zabytku, do zabytku, do miejsca wartego zobaczenia, do miejsc o których się nie zapomina.

To spotkanie z niesamowitymi ludźmi z innych europejskich społeczności.

Oczywiście tak jak moi poprzednicy, gorąco wszystkich zachęcam do klikania w podane linki, zapoznania się z tematami, obejrzenia zdjęć, również tych wykonanych przez naszą ekipę i zagłosowania na te, które się wam najbardziej podobają.

A co do samych awatarów, przyznam, że są świetne. Pragnę również zwrócić uwagę na mój. Jego tło zmieniło się po premierze modeli S10. Gdy się przyjrzycie dojrzycie symbolikę kolorów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like