Wsparcie

Open search

Nowa niezwykła funkcja w Twoim Galaxy. Zobacz, jak wiele możesz!

Voyager

Cześć Wam 

 

Czy słyszeliście już o najnowszej funkcji, którą wprowadził Samsung? Powiem Wam, że nie mogę się doczekać, aby z niej skorzystać!

 

Mowa oczywiście o niezwykłej funkcji oferowanej obecnie w nowo zakupionych smartfonach Galaxy, czyli o #FunkcjiDobroczynności. Jest to akcja niesienia pomocy, która opiera się o wsparcie rzeczowe kierowane do dzieci w Polsce i na świecie. Brzmi wspaniale, co?

 

Mechanizm akcji jest prosty. Posiadając jeden ze wskazanych modeli Galaxy decydujesz o tym, który obszar potrzeb maluchów zostanie wsparty przez Samsunga w Twoim imieniu. Do wyboru są trzy obszary: edukacja, opieka oraz sport i zabawa. Wyboru dokonujesz w aplikacji Samsung Members, w dobrze znanej zakładce Korzyści.

 artykuł.pngWięcej na: https://www.samsung.com/pl/campaign/brand/do-what-you-cant/#funkcjadobroczynnosci
Zgodnie ze zobowiązaniem opisanym przez biuro prasowe Samsung Polska, „ze sprzedaży wybranych smartfonów Galaxy, firma Samsung przeznaczy 40 zł na prezenty dla dzieci. W sumie przekazanych zostanie 50 000 pakietów pomocowych, przy czym połowa zebranych z akcji środków trafi do dzieci w Polsce, a druga połowa do dzieci w krajach rozwijających się”.

Niesienie pomocy poza granicami naszego kraju organizowane jest w ścisłej współpracy z UNICEF.

 

Spójrz teraz na kalendarz. Do Świąt Bożego Narodzenia pozostał miesiąc. To idealny czas na dzielenie się dobrem i zrobienie kolejnego dobrego uczynku przed końcem tego roku.

Przystąpienie do akcji #FunkcjaDobroczynności możliwe jest po zakupie smartfona Galaxy w okresie między 21 listopada a 26 grudnia.

 

Wszystkie informacje o akcji znajdziesz tutaj. Zobacz, jak wiele możesz! Wystarczy jedno kliknięcie. 

 

Droga Społeczności, kto z Was skorzysta z #FunkcjiDobroczynności? 

Autorzy z największą liczbą like