Wsparcie

Open search

Mistrzowskie Avatary :)

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć,

Poniżej znajdziecie avatary prezentujące wszystkie drużyny biorące udział w trwającym turnieju.

Pokażcie komu kibicujecie ubierając swój profil w barwy wspieranej reprezentacji.

Argentina.pngAustralia.pngBelgium.pngBrazil.pngColombia.pngCostaRica.pngCroatia.pngDenmark.pngEgypt.pngEngland.pngFrance.pngGermany.pngIceland.pngIran.pngJapan.pngKorea.pngMexico.pngMorocco.pngNigeria.pngPanama.pngPeru.pngPoland.pngPortugal.pngRussia.pngSaudiArabia.pngSenegal.pngSerbia.pngSpain.pngSweden.pngSwitzerland.pngTunisia.pngUruguay.png

Jeśli chcecie podzielcie się swoimi propozycjami avatarów. Możemy zrobić głosowanie na te najbardziej pomysłowe, najlepiej wykonane.

Zapraszam do zabawy. Niech zwycięży najlepszy.

Firma Samsung nie jest sponsorem wydarzenia 2018 FIFA World Cup Russia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
2 ODPOW. 2
Legend

@KrzysiekKA może jakieś fajne z Samsung Galaxy A6 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

DamianK Moderator
Moderator

@vdsl2

To były awatary przygotowane przez europejskiego Community Managera na potrzeby dyskusji o Mundialu na naszym forum, nic związanego z konkretnymi modelami telefonów

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like