Wsparcie

Open search

Leżącego się nie kopie, ale... Pętla wokół Huawei zaciska się.

Superuser II
Superuser II

Pętla wokół Huawei zaciska się. Firma może być wykluczona z rynku IT w Polsce.                                                        

huawei.jpg

Afera związana z firmą Huawei i zarzutami szpiegostwa dla dwóch jej pracowników przeciwko Polsce to kolejny odcinek szpiegowskiej sagi chińskiego koncernu. Co jakiś czas w innym kraju, na innym kontynencie wybucha konflikt między władzami, a Huawei z pretensjami o działanie na rzecz rządu Chin. Polska nie wyklucza wycofania firmy z rynku IT.

Więcej na temat znajdziecie w tym artykule: https://businessinsider.com.pl/finanse/abw-w-huawei-pracownicy-podejrzewani-o-szpiegostwo/xff40wj

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
7 ODPOW. 7
Legend

Fajnie że się podzieliłeś taką informacją na temat Huawei może takie smaczki kogoś zainteresują jak tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Problem jest tego typu, że u nas T-mobile i Orange również testują 5G na ich sprzęcie. 

W skrócie. Okazuje się, że służby wielu krajów europejskich (delikatnie to nazwijmy) mają/miały zastrzeżenia do firmy i jej pracowników. Było raczej robione to po cichu. Ale pod naciskiem USA sprawa została nagłośniona i ujrzała światło dzienne wszędzie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

Z tego co wiem to T-mobile korzysta też ze sprzetu Ericsson i jeszcze jeden smaczek Samsung S10

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

To źle wiesz  sieć 5g w Polsce oparli o sprzęt łałeja. 

Te smaczki, to takie troszkę mocno przeterminowane.data 1.PNG

data 2.PNG

W obu przypadkach tytuł jak w naszym Fakcie i innych tego typu gazetach. Przecież widać, że to S9.

Czyżby pod klikbajty pisane?!  

Superuser I
Superuser I

Nigdy nie korzystałem z urządzeń firmy Huawei, ale w Polsce cieszą się sporą popularnością. Na pewno dla wielu fanów tej marki byłby to spory cios. Tak czy inaczej czekam na zakończenie tej afery. Ciekawe czy doczekamy jej końca czy po jakimś czasie rozpłynie się i zostanie schowana pod stertą kolejnych afer

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Czyżby gwóźdź do trumny? 

Google suspends some business with Huawei after Trump blacklist!

Google zawiesza niektóre interesy z Huawei po czarnej liście Trumpa.HUI.PNG

Źródło i więcej informacji na stronie Reuters - https://www.reuters.com/article/us-huawei-tech-alphabet-exclusive-idUSKCN1SP0NB

Hotshot

@Szewcu72  Fatalna sytuacja Huaweia, jak jeszcze będzie zablokowany dla tych telefonów dostęp do popuarnych aplikacji google.. 

Autorzy z największą liczbą like