Wsparcie

Open search

KONKURS - Ubierz Swojego Samsunga!!!!

Highlighted
Community Manager

świeta2.jpg

Zapraszamy do zabawy, wygrywa osoba z największą liczbą „like”.

Powodzenia !

Zespół Społeczności Samsung.

WAŻNE :

Regulamin: Witaj na forum -> dyskusje ogólne - > regulaminy

Nagroda – informacja o niej znajduje się w regulaminie.

17 ODPOW. 17
Voyager
Explorer
Dziekuje nie skorzystam. Zachecam natomiast do pomocy uzytkownikom sprzetow Samsung borykajacymi sie z roznymi problemami. Nie spotkalem sie jeszcze z taka niekompetencja i brakami w wiedzy o produktach, ktore Samsung sprzedaje- mam na mysli wasza infolinie.
Voyager

@kolka665

dzięki za informację. Rozumiem, że jesteś niezadowolony z obsługi na infolinii. Jeżeli masz problemy z właściwym korzystaniem z produktów Samsunga załóż post w tej sprawie - inni Użytkownicy postarają sie pomóc.

MichałP

Explorer

Dzięki! Postaram się zrobić jakieś fajne foto

Superuser II
Superuser II

zaplątany w Święta...

S8+.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II
Hej ludkowie, na pewno w wielu z Was kryją się fotograficzne talenty, tylko trzeba je obudzić.
Do roboty. Pochwalcie się co potraficie.
To dziwne uczucie być takim osamotnionym w tym temacie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

3E8BA013-8D6C-454F-BAB2-AF3116398579.jpegWesołych bezprzewodowych Świąt!

Voyager

@ktosik robi wrażenie 😊. 

Super kreacja!!!

Wesołych i liczymy "lajki".

Michał P

Voyager

@Grzesiek_pl

Jak tam fota? Czekamy 😄. 

Michał P

Autorzy z największą liczbą like