Wsparcie

Open search

Jaki będzie Samsung Galaxy Note10?

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Podczas tegorocznej konferencji Galaxy Unpacked 2019 poznaliśmy telefony Galaxy S10e, S10, S10+ oraz S10 5G. Dzisiaj kończy się przedsprzedaż i już wkrótce pierwsze modele trafią w ręce klientów. To najwyższy czas, aby przyjrzeć się następcy Galaxy Note9 

 

Pojawiły się pierwsze próby zobrazowania tego jak będzie wyglądał Galaxy Note10. Bardziej kanciasta bryła, podwójny przedni aparat, poczwórny tylny aparat, rysik oraz nowe wersje kolorystyczne. Jak Wam się podobają poniższe grafiki oraz czego oczekujecie od następcy Note9?

 

Samsung-Galaxy-Note-10-01.jpgSamsung-Galaxy-Note-10-02.jpg

Samsung-Galaxy-Note-10-03.jpgSamsung-Galaxy-Note-10-04.jpg

Samsung-Galaxy-Note-10-05.jpgSamsung-Galaxy-Note-10-06.jpg

 

Pamiętajcie, że są to nieoficjalne grafiki przygotowane przez portal phoneArena. Wygląd oraz specyfikacja Galaxy Note10 zostanie potwierdzona dopiero w momencie premiery.


Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
1 ODPOWIEDŹ 1
Voyager

Z nieoficjalnych najnowszych  informacji wynika że najnowsze Note’y będą sprzedawane w wersji z ekranem o przekątnej 6,28” i większym – 6,75. Note 10 będzie też dzielił się na wersje obsługujące technologię 5G oraz tylko LTE.

Możliwe że większy Note będą miały 4 obiektywy, natomiast mniejsze o jeden mniej oraz będą się również różniły pojemnościami wbudowanej pamięci. Kolejna plotka mówi o tym że mogą zniknąć wszystkie fizyczne przyciski, zobaczymy czy coś z tych informacji się sprawdzi.

Autorzy z największą liczbą like