Wsparcie

Open search

HBO GO

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

Operator TOYA dziala.

34 ODPOW. 34
Explorer
Mam problem z aktywacja.Dostalem kod od samsunga i jak probuje sie zarejestrowac to wyskakuje mi komunikat ze blad serwera albo konto jest juz zalozone a jak probuje sie zalogowac to nie ma tego konta.Czy ktos wie o co chodzi?
Superuser II
Superuser II
A aktywowałeś konto w mailu zwrotnym?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Oto chodzi ze go nie dostalem.podczas rejestracji wyskakuje u gury czerwony pasek blad autoryzacji
Superuser II
Superuser II
Skontaktuj się z supportem hbo, coś mają nie tak ze swoimi serwisami. Ja dzisiaj drugą aplikację HBO GO musiałem aktywować przez telefon. Strona w przeglądarkach desktopowych nie wczytywała się. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Ja nie moge aktywowac przez telefon i pc.napisalem.pewnie napisza ze maja problem z serwerami
First Poster
U mnie jest tak samo - dostałem kod na 90 dni od Samsunga i też nie mogę się zarejestrować - z poziomu telefonu wyrzuca błąd autoryzacji serwera a z poziomu pc dostaję informację, że konto jest już już zarejestrowane. Napisałem do supportu i czekam na wiadomość.
First Poster
Mam ten sam problem. Na podany kod nie można zarejestrować konta. Pisałem do obsługi hbo go i odbilo piłeczkę. Kazali kontaktować się z Samsungiem. Coś czuje że te kody promocyjne to lipa jest.
First Poster

Nawet nie otrzymałem maila z potwierdzeniem rejestracji konta.

Superuser II
Superuser II
Kody to nie lipa, sam rejestrowałem i przeszło. Ale z tego co pamiętam to jest chyba określony czas na ich rejestrację.
Bombardujcie firmę Cursor - smartpack@ms.cursor.pl to oni odpowiadają za promocje.

Autorzy z największą liczbą like