Wsparcie

Open search

Gwiazdka, Choinka i Galaktyka, czyli Święta z naszą Społecznością Samsung

Voyager

Droga Społeczności Samsung,

W imieniu całej galaktycznej drużyny opiekującej się tym Forum składam Wam najserdeczniejsze życzenia wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Niech ten czas upłynie Wam w rodzinnym gronie ze spokojem w głowie, radością w oczach i miłością w sercu. Odpocznijcie i ładujcie baterie, bo o swoich akumulatorach też trzeba pamiętać 

zyczenia forum.gifGIF wykonany w Odręcznej notatce Note9

PS. Czy duży czy mały każdy z nas ma swoje wymarzone prezenty. Te duże i małe.

Ja w kategorii małe wciąż mam na liście bilety na koncert Imagine Dragons, a w kategorii duże... czerwonego garbusa  

A Wy? Podzielcie się swoimi pragnieniami! 

12 ODPOW. 12
Superuser I
Superuser I

@showmeyour__, pięknie dziękuję za życzenia. Składam Tobie oraz całej Społeczności Samsung najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Zdjęcie już wkleiłem do innego wątku, ale wrzucam ponownie 

Wesolych.jpgWesołych Świąt z pokładu mojego Galaxy Note9

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@showmeyour__Również i ja składam Ci oraz całej Społeczności Samsung najserdeczniejsze świąteczne życzenia.

A co marzeń to długo szukaliśmy z moją ukochaną i się udało może nie garbus, ale mała Micra.

imageedit_1_6280332770.png

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@showmeyour__ oj widzę że w tym roku prezenty  na kółkach. 🎁🎅

To ja się pochwalę co z żoną sobie zafundowaliśmy na święta.20181224_145743.jpg

A te mniejsze, wiadomo, dzisiaj pod choinką.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@showmeyour__, odnośnie prezentów to z żoną wymieniliśmy się wyłącznie upominkami. Bardziej skupiliśmy się na dzieciach. Nie ma nic cenniejszego niż radość dziecka 

Legend

Oj tak pamietam jak za dziecka dostałem od rodziców radiomagnetofon "Wilga" pod choinkę 

123.gif

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Pisałem, ze drobnica będzie pod choinką 🎅🎁🎅🎁🎅😀😀😀prezenty.png

DamianK Moderator
Moderator

Przyłączam się do życzeń! Spędźcie te święta w jak najbardziej rodzinnej atmosferze, a wszystkie Wasze życzenia swiąteczne, te złożone najbliższym i te otrzymane, niech po prostu Wam się spełnią.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED