Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, dopiero teraz, jak zwróciłeś na to uwagę, spojrzałem na panel aparatu w Note9, który rzeczywiście jest w kolorze obudowy. Obecne modele S9 oraz S9+ posiadają panel w kolorze czarnym. Wygląda na to, że kolor panelu to wyróżnik modelu Note9 i być może Note10

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter
Superuser II
Superuser II

@kamil40013 @nismo przyznam szczerze, że wolę, gdy panel się odcina od powierzchni plecków.  Tył jest wtedy bardziej wyrazisty, nie zlewa się, nie jest mdły.

Ale to rzecz gustu, a o tych się nie dyskutuje. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, dla mnie to bez różnicy. Tylny panel aparatu wygląda dobrze zarówno w S9/S9+/S10/S10+ jak i Note9 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

Mi również podobają się oba panele zarówno w s9 jak i note 9.

Apprentice
Big Cheese
Superuser I
Superuser I

Do kompletu grafika przedstawiająca model Galaxy S10e. Będzie to najtańsza opcja wśród modeli S10 z płaskim wyświetlaczem oraz czytnikiem linii papilarnych w bocznym przycisku zasilania.

Galaxy-S10e.jpg

Superuser II
Superuser II

W dużym zbliżeniuS10.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Aparat wystaje jak mount everest , pisanie na lezacym na stole telefonie to jakaś abstrakcja będzie, no chyba,że ktoś potrafi jedną ręką pisać, a druga trzymać telefon. 

Autorzy z największą liczbą like