Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, miałeś rację odnośnie NASA!

@kamil40013, świetne znalezisko! Uśmiałem się 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

@nismo @kamil40013 w cenie szkła darmowy przelot na niskiej orbicie. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

Trochę duży jest ten otwór na kamerę.

s101.jpgs102.jpg

Superuser I
Superuser I

Podobnej wielkości wycięcie znajduje się w modelu A8s. To pierwsza generacja wyświetlaczy z tymi wycięciami. W kolejnych pewnie będą mniejsze otwory. Chyba, że od razu zastosują nową technologią bez żadnych wycięć 

Legend

Coś nie co o S10 https://allaboutsamsung.de/2019/01/exklusiv-bilder-des-galaxy-s10-und-galaxy-s10-plus/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, jeszcze kilka wycieków i będziemy niemalże wszystko wiedzieli o modelach S10 przed oficjalną premierą 

Superuser I
Superuser I

Pojawiło się kolejne zdjęcie przedstawiające model S10+. Widać na nim charakterystyczne owalne wycięcie na przednie aparaty oraz system Android Pie z nakładką One UI.

samsung-galaxy-s10.jpg

Superuser I
Superuser I

Pojawiły się oficjalne grafiki reklamowe dla modeli S10 oraz S10+. Widać na nich potrójny główny aparat w przypadku obu modeli oraz podwójny przedni aparat w modelu S10+. Wersja bez plusa będzie posiadać pojedynczy przedni aparat. Ponadto na grafikach nie widać czytnika linii papilarnych co może potwierdzać, że zostanie on wbudowany w wyświetlacz.

S10-02.jpgS10-01.jpg

Superuser I
Superuser I

Ciekawe, dlaczego zrezygnowali z panelu aparatu w kolorze telefonu tak jak w Note 9

Legend

Jeszcze coś tutaj o S10

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like