Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Troubleshooter

Jak pojawią się odpowiednie szkła ochronne to ceny też będą nizłe

Superuser II
Superuser II

Dobrze jestem alpha testerem tej firmy z 3 w nazwie. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Obecne ceny szkieł ochronnych renowmowanych firm nie są niskie a teraz producenci będą mieli kolejny powód żeby podnieść cenę. Zostanie dodana kosmiczna technologia, która pozwoli na korzystanie z ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Bo są patenty NASA. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Troubleshooter

Pojawiły się informacje że podobno Galaxy S10+  dostępny w  wersji z 12GB RAM + 1TB pamięci wbudowanej dostanie pokrywę baterii wykonaną z ceramiki. 

Big Cheese
Ciekawe, czy ta wersja będzie dostępna w Polsce. Trzeba przyznać, że skok jest duży.
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, podobno topowe wersje S10 ze wsparciem dla sieci 5G będą dostępne tylko w Korei i w Stanach Zjednoczonych. Na ten moment więcej jest pytań niż odpowiedzi. Na szczęście do premiery coraz bliżej 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

Tym razem nowe informacje na temat  nowego sensora aparatu Samsunga  ISOCELL Slim 3T2 przystosowany do montowania w przednich kamerach ukrytych w charakterystycznych otworach ekranu. Wrzucam link do artykułu:

https://www.tabletowo.pl/samsung-kompaktowy-sensor-do-aparatu-w-otworze-ekranu/

Superuser I
Superuser I

Czyli okrągłe wycięcia będą się zmniejszać w kolejnych modelach Samsunga aż, miejmy nadzieję, w końcu całkowicie znikną pod wyświetlaczem 

Big Cheese

@Szewcu72  napisał(a):

Bo są patenty NASA. 

Na takie coś się dzisiaj natknąłem w MediaExpert:

20190123_124741.jpg

Autorzy z największą liczbą like