Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, może tak być. Jednak oddaję głos na czytnik w tylnej części urządzenia 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Voyager

Na renderach widać klasyczny przycisk Power, a nie taki z charakterystycznym wglębieniem na czytnik, tak jak w najnowszych A. Niemniej to rendery, więc... 

Superuser II
Superuser II

Testerzy się nie kryją... s10.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Ze względu na charakterystyczne wycięcie szybko można zidentyfikować telefon  Dużo większym wyzwaniem jest odróżnienie S9 od S8 albo Note9 od Note8 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że to już właśnie to. s10 3v.jpg

Tym bardziej, że w najmniejszym wariancie widzimy przycisk power z wbudowanym czytnikiem linii papilarznych. 

power.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Troubleshooter

Czyli czytnik jednak z boku urządzenia

Superuser I
Superuser I

Gdzieś czytałem, że w modelach z wbudowanym czytnikiem w ekran może być problem z używaniem dodatkowej ochrony w postaci folii i szkieł. Podobno ultradźwiękowy czytnik nie radzi sobie w momencie kiedy coś jest nałożone na ekran. Oby te doniesienia się nie potwierdziły.

Troubleshooter

Rzeczywiście . Ciekawe jak w takim razie będzie z kwestią ochrony wyświetlacza. 

Superuser II
Superuser II

No cóż, czas aby producenci produktów ochronnych też wzięli się za robotę.

Czas przeprojektować produkty i zmienić używane materiały. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. 

W tej dziedzinie też przyszedł czas na powiew świeżości. 

Superuser I
Superuser I

W szczególności jeżeli chodzi o ochronę zakrzywionych wyświetlaczy 

Autorzy z największą liczbą like