Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, może tak być. Jednak oddaję głos na czytnik w tylnej części urządzenia 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Voyager

Na renderach widać klasyczny przycisk Power, a nie taki z charakterystycznym wglębieniem na czytnik, tak jak w najnowszych A. Niemniej to rendery, więc... 

Superuser II
Superuser II

Testerzy się nie kryją... s10.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

Ze względu na charakterystyczne wycięcie szybko można zidentyfikować telefon  Dużo większym wyzwaniem jest odróżnienie S9 od S8 albo Note9 od Note8 

Superuser II
Superuser II

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że to już właśnie to. s10 3v.jpg

Tym bardziej, że w najmniejszym wariancie widzimy przycisk power z wbudowanym czytnikiem linii papilarznych. 

power.png

Big Cheese

Czyli czytnik jednak z boku urządzenia

Superuser I
Superuser I

Gdzieś czytałem, że w modelach z wbudowanym czytnikiem w ekran może być problem z używaniem dodatkowej ochrony w postaci folii i szkieł. Podobno ultradźwiękowy czytnik nie radzi sobie w momencie kiedy coś jest nałożone na ekran. Oby te doniesienia się nie potwierdziły.

Big Cheese

Rzeczywiście . Ciekawe jak w takim razie będzie z kwestią ochrony wyświetlacza. 

Superuser II
Superuser II

No cóż, czas aby producenci produktów ochronnych też wzięli się za robotę.

Czas przeprojektować produkty i zmienić używane materiały. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. 

W tej dziedzinie też przyszedł czas na powiew świeżości. 

Superuser I
Superuser I

W szczególności jeżeli chodzi o ochronę zakrzywionych wyświetlaczy 

Autorzy z największą liczbą like