Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Superuser I
Superuser I

Pierwsze zdjęcie wygląda na prawdziwe, ale drugie to według mnie przeróbka pierwszego 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@nismoNie wiem na ile, to zdjęcie jest prawdziwe, ale rzekmo przedstawia ono prototyp pokazany na Qualcomm’s Tech Summit na Hawajach bez notcha. Tam został ukazany z notchem, aby ukryć aparaty:

prawdy.jpg

Oczywiście nic nie jest jest jeszcze pewne.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, sporo już było przecieków dotyczących S10 w różnych wersjach i najprawdopodobniej będą okrągłe wycięcia tak jak na poprzednich zdjęciach w tym wątku. Jedynie wersja S10+ będzie posiadała owalne wycięcie ze względu na podwójny aparat.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Hotshot

Brytyjski oddział Samsung potwierdził datę premiery Galaxy S10 na 20 Lutego  Dwjw530WsAAH11i.jpeg

Helping Hand

Czy nowy flagowiec czymś zaskoczy... jakie będą różnice lub podobieństwa do S9 i S9 plus...

Superuser I
Superuser I

Telefony ma wyróżniać okrągłe wycięcie w wyświetlaczu o nazwie Infinity-O, czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz oraz obsługa sieci 5G. Zostaną zaprezentowane aż trzy nowe modele. Zapewne wszystkie nowości zarezerwowane są dla najdroższego modelu, ale tańsze nie powinny pozostać zbyt daleko w tyle. Jestem bardzo ciekawy o ile udało się Samsungowi zmniejszyć ramki. Co prawda ramki w S9 i Note9 w ogóle mi nie przeszkadzają, ale ich zmniejszenie to zawsze nowe doznanie wizualne i estetyczne. Martwię się jedynie o wycięcie w ekranie. Oby nie było zbyt duże i nie raziło w oczy w trakcie codziennego użytkowania.

Helping Hand
To się okaże jak zostanie pokazany S10 😊
Superuser II
Superuser II

I kolejne rendery z opisem.

SM10.jpg

Co myślicie o wersji Lite? Brak czytnika linii, czy zamontowany w innym miejscu? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Spore to wycięcie w wersji S10+. Trochę się tego obawiam, że będzie mocno rzucać się w oczy w trakcie korzystania. Co do wersji Lite to z pewnością czytnik jest umieszczony na tylnej obudowie telefonu.

Hotshot

A może czytnik będzie umieszczony z boku urządzenia...

Autorzy z największą liczbą like