Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013@Szewcu72 nie przepada za rozmiarem i kanciastym wyglądem Note9 co zilustrował w tej wiadomości 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@kamil40013 już poprawiłem, dzięki 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Przykład zastosowania funkcji odwrotnego ładowania. Na zdjęciu S10+ oraz nadhcodzące słuchawki Galaxy Buds.

Dyu0HHXX0AEmgVI.jpg large.jpg

Patrząc na ostatnie zdjęcia oraz rendery widzę, że w S10 zrezygnowano z ramek pod kolor tylnej pokrywy. Wychodzi na, to że ramki będą srebrne. Co o tym myślicie ?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, na grafikach reklamowych srebrna ramka wygląda całkiem dobrze. Jak zwykle z ostateczną opinią wstrzymam się do momentu obejrzenia telefonu na żywo 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

Jak będzie mi ładował zegarek, to wtedy powiem, ze jest super. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@Szewcu72  Będzie potrzebował routra z 802.11ax Wi-Fi

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

W ciągu kilku ostatnich dni pojawiło się sporo zdjęć z telefonami S10 w roli głównej. Jedno z tych zdjęć przedstawia ekran blokady z widocznym miejscem, w którym trzeba przyłożyć palec, aby odblokować telefon. To kolejne potwierdzenie tego, że modele S10 oraz S10+ będą posiadały czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz.

galaxy-s10-plus-new-leaked-1.jpg

Big Cheese

Spore te przecieki w tym roku.  Prawie wszystko już wiadomo o Galaxy S10.

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, dokładnie. Do premiery będziemy wiedzieć prawdopodobnie wszystkie najważniejsze rzeczy związane z wyglądem i specyfikacją urządzeń Galaxy S10

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Porównanie ceramiki i szkła na pleckach S10.ceramika-szkło-s10.png

Autorzy z największą liczbą like