Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013@Szewcu72 nie przepada za rozmiarem i kanciastym wyglądem Note9 co zilustrował w tej wiadomości 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@kamil40013 już poprawiłem, dzięki 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Big Cheese

Przykład zastosowania funkcji odwrotnego ładowania. Na zdjęciu S10+ oraz nadhcodzące słuchawki Galaxy Buds.

Dyu0HHXX0AEmgVI.jpg large.jpg

Patrząc na ostatnie zdjęcia oraz rendery widzę, że w S10 zrezygnowano z ramek pod kolor tylnej pokrywy. Wychodzi na, to że ramki będą srebrne. Co o tym myślicie ?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, na grafikach reklamowych srebrna ramka wygląda całkiem dobrze. Jak zwykle z ostateczną opinią wstrzymam się do momentu obejrzenia telefonu na żywo 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Jak będzie mi ładował zegarek, to wtedy powiem, ze jest super. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
GrandMaster

@Szewcu72  Będzie potrzebował routra z 802.11ax Wi-Fi

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

W ciągu kilku ostatnich dni pojawiło się sporo zdjęć z telefonami S10 w roli głównej. Jedno z tych zdjęć przedstawia ekran blokady z widocznym miejscem, w którym trzeba przyłożyć palec, aby odblokować telefon. To kolejne potwierdzenie tego, że modele S10 oraz S10+ będą posiadały czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz.

galaxy-s10-plus-new-leaked-1.jpg

Troubleshooter

Spore te przecieki w tym roku.  Prawie wszystko już wiadomo o Galaxy S10.

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, dokładnie. Do premiery będziemy wiedzieć prawdopodobnie wszystkie najważniejsze rzeczy związane z wyglądem i specyfikacją urządzeń Galaxy S10

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Porównanie ceramiki i szkła na pleckach S10.ceramika-szkło-s10.png

Autorzy z największą liczbą like