Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Voyager

Jak pojawią się odpowiednie szkła ochronne to ceny też będą nizłe

Superuser II
Superuser II

Dobrze jestem alpha testerem tej firmy z 3 w nazwie. 

komputer-emotikon-ruchomy-obrazek-0080Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.

Gdy była pomocna w rozwiązaniu zaistniałego problemu    ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser I
Superuser I

Obecne ceny szkieł ochronnych renowmowanych firm nie są niskie a teraz producenci będą mieli kolejny powód żeby podnieść cenę. Zostanie dodana kosmiczna technologia, która pozwoli na korzystanie z ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych 

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Bo są patenty NASA. 

komputer-emotikon-ruchomy-obrazek-0080Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.

Gdy była pomocna w rozwiązaniu zaistniałego problemu    ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Voyager

Pojawiły się informacje że podobno Galaxy S10+  dostępny w  wersji z 12GB RAM + 1TB pamięci wbudowanej dostanie pokrywę baterii wykonaną z ceramiki. 

Helping Hand
Ciekawe, czy ta wersja będzie dostępna w Polsce. Trzeba przyznać, że skok jest duży.
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, podobno topowe wersje S10 ze wsparciem dla sieci 5G będą dostępne tylko w Korei i w Stanach Zjednoczonych. Na ten moment więcej jest pytań niż odpowiedzi. Na szczęście do premiery coraz bliżej 

Voyager

Tym razem nowe informacje na temat  nowego sensora aparatu Samsunga  ISOCELL Slim 3T2 przystosowany do montowania w przednich kamerach ukrytych w charakterystycznych otworach ekranu. Wrzucam link do artykułu:

https://www.tabletowo.pl/samsung-kompaktowy-sensor-do-aparatu-w-otworze-ekranu/

Superuser I
Superuser I

Czyli okrągłe wycięcia będą się zmniejszać w kolejnych modelach Samsunga aż, miejmy nadzieję, w końcu całkowicie znikną pod wyświetlaczem 

Helping Hand

@Szewcu72  napisał(a):

Bo są patenty NASA. 

Na takie coś się dzisiaj natknąłem w MediaExpert:

20190123_124741.jpg

Autorzy z największą liczbą like