Wsparcie

Open search

Działy na forum

ROZWIĄZANE
Big Cheese

Dlaczego na forum nie ma osobnych działów, dla każdego telefonu ? Jedynie N9 i S9 mają osobne działy. Przez, to ciężko jest się poruszać po forum i szukać informacji, tylko, dla konkretnego modelu telefonu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

Niestety forum "tworzone i zarządzane" jest globalnie w kilku lokalizacjach. Każda zmiana musi być zatwierdzona globalnie i musi być wprowadzona jednoczesnie wszędzie. A to już nie ułatwia zamin. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
19 ODPOW. 19
Legend

@kamil40013Też mi tego brakuje ale może kiedyś coś zostanie zrobione.

https://eu.community.samsung.com/t5/forums/searchpage/tab/message?advanced=false&allow_punctuation=f...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Niestety forum "tworzone i zarządzane" jest globalnie w kilku lokalizacjach. Każda zmiana musi być zatwierdzona globalnie i musi być wprowadzona jednoczesnie wszędzie. A to już nie ułatwia zamin. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Również początkowo byłem zdezorientowany szukając informacji na forum. Zasugerowałem nawet zmianę nazwy jednego z działów w tym wątku żeby nowi użytkownicy mogli łatwiej dotrzeć do informacji. Takie zmiany jednak wymagają większego nakładu pracy co dokładniej opisał @Szewcu72 w swojej wiadomości.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Voyager

@kamil40013 rozumiem Twoją dezorientację, ale muszę zapytać: czy skorzystałeś z lupki wyszukiwania, która znajduje się nad każdą tablicą? Wpisując sam model szukacz wyfiltruje Ci tematy dotyczące danej frazy.

Poza tym, nie wyobrażam sobie indywidualnych tablic dla każdego modelu. Jeśli już, to byłyby to tablice dedykowane seriom J, A, S, Note... Lecz wtedy pojawia się pytanie, dlaczego nie segregować tak tablic RTV i AGD? Jak dla mnie brzmi to chaotycznie 🤔

Superuser I
Superuser I
Poza tym, nie wyobrażam sobie indywidualnych tablic dla każdego modelu. Jeśli już, to byłyby to tablice dedykowane seriom J, A, S, Note... Lecz wtedy pojawia się pytanie, dlaczego nie segregować tak tablic RTV i AGD? Jak dla mnie brzmi to chaotycznie

@showmeyour__, zastanawiam się co stanie się z tablicami S9 i Note9 po premierze nowych flagowców  Zgadzam się co do bałaganu jaki mógłby powstać po stworzeniu kilku nowych tablic.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@showmeyour__Korzystałem z wyszukiwarki. Jest ona pomocna, ale niedokładna. Wpisuje frazę "A5 2015", a otrzymuje wyniki dotyczące A5 2016, A5 2017. Po prostu muszę się przyzwyczaić, do tego typu forum.

@showmeyour__, zastanawiam się co stanie się z tablicami S9 i Note9 po premierze nowych flagowców  Zgadzam się co do bałaganu jaki mógłby powstać po stworzeniu kilku nowych tablic.

A jak, to było wcześniej przed S9 i N9 ? Były tablice do S8 i N8, które później zastąpili obecnymi ?

Superuser I
Superuser I
A jak, to było wcześniej przed S9 i N9 ? Były tablice do S8 i N8, które później zastąpili obecnymi ?

@kamil40013, też się nad tym zastanawiałem i jestem ciekawy jak to wyglądało wcześniej. Jak zacząłem się udzielać na forum to były już tablice dla S9 i Note9.

Superuser II
Superuser II

@nismo @kamil40013 Wydzielone działy pojawiły się dopiero z tymi dwoma flagowymi modelami.

Tak coś mi świta 

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, ciekawe zatem co się stanie z tymi tablicami po wprowadzeniu nowych flagowców. Podejrzewam, że zostaną połączone z działem Urządzenia Mobilne. Pewnie nawet jeszcze nie została podjęta decyzja o ewentualnych zmianach w tablicach na forum. Musimy poczekać.

Autorzy z największą liczbą like