Wsparcie

Open search

Działy na forum

Superuser II
Superuser II

Pewnie tak.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Hotshot

Czy wiadomo juz coś na temat nowych działów na forum dla nowych urządzeń ?

GrandMaster

@nismo @kamil40013  @Szewcu72   Czy juz widzieliście nowość na forum ?

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

DamianK Moderator
Moderator

@kamil40013  Jak sam już pewnie zauważyłeś, pojawił się dziś dział S10 i to jest jedyny nowy, jaki miał powstać.  

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Superuser I
Superuser I

@DamianK, super, że nowy dział pojawił się tak szybko!

@vdsl2, @kamil40013, @Szewcu72, teraz musimy poczekać na pierwszych właścicieli S10 żeby pomóc im w rozwiązywaniu ich wątpliwości oraz zapytań

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
GrandMaster

@nismo  @kamil40013  Kolejna zmiana na forum jak wam się podoba ?

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Hotshot

Miejmy nadzieję, że dotychczasowy dział o S9/S9+ nie zostanie scalony z działem "Urządzenia mobilne" tak jak wcześniej pisaliśmy.

@vdsl2  napisał(a):

@nismo  @kamil40013  Kolejna zmiana na forum jak wam się podoba ?

Przechwytywanie.PNG

Może być

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, odświeżanie grafik na forum jest zawsze mile widziane 

@kamil40013, moim zdaniem zrobiłby się bałagan po przeniesieniu wątków z S9/S9+ oraz Note9 do działu Urządzenia mobilne. Ostateczna decyzja chyba jeszcze nie została podjęta, ale mam nadzieję, że pozostanie tak jak teraz jest 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
GrandMaster

Czy już widzieliście https://eu.community.samsung.com/t5/Aplikcje-mobilne-i-usługi/bd-p/mobile-apps-pl

Przechwytywanie.PNG

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, zauważyłem zmianę około pół godziny temu. Widzę również, że nasi moderatorzy w pocie czoła przenoszą wątki do nowego działu 

Autorzy z największą liczbą like