Wsparcie

Open search

Działanie wyszukiwarki na forum

Big Cheese

Witam.

Czy forumowa wyszkiwarka działa poprawnie ? Chciałem wyszukać wszystkie swoje posty. Po wpisaniu mojego nicku w wyszukiwarce w pole "Autor" nie pokazują się żadne wyniki:

wyszkiwarka1.JPG

Tak samo jest z innymi nickami:

wyszkiwarka2.JPGDo czego służy opcja "Typ postu" ?

Czy jest inna możliwość wyszukania wszystkich tematów i postów, których jestem autorem ?

8 ODPOW. 8
Superuser I
Superuser I

Sprawdziłem i u mnie wyszukiwarka działa poprawnie. Wpisałem Twój nick a następnie wybrałem go z listy.

wyszukiwarka.png

Po kliknięciu w Twoją nazwę użytkownika wyświetliły się wszystkie wiadomości, w których brałeś udział.

Wyniki-wyszukiwania.png

Spróbuj ponownie. Jak widać wyszukiwarka działa poprawnie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

Udało mi się dojść do tego, co pokazałeś na screenach wchodząc na stronę:

https://eu.community.samsung.com/t5/forums/searchpage/

i tam wpisując swój nick w polu "Autor"

Wcześniej wpisywałem w prawym górnym rogu po kliknięciu lupki swój nick, klikałem szukaj i potem definiowałem filtry. To był błąd.

Ale tak jak widzisz wyszukiwarka znalazła tylko 23 wyniki, a wszystkich postów mam więcej. Więc nie pokazuje ona wszystkich postów.

Tak samo jest z innymi użytokwnikami:

wyniki.JPG

Voyager

U mnie też działa bez zarzutu. Może wyczyść ciasteczka? 

+ pamiętaj, że po wejściu w swój profil masz otwartą listę wątków, w których się w jakikolwiek sposób udzieliłeś. Może to będzie dla Ciebie pomocne 

Superuser I
Superuser I

Wyszukiwarka pokazuje jedynie wątki a nie wszystkie wiadomości z osobna. W jednym wątku może być kilka Twoich odpowiedzi i pewnie stąd ta różnica w ilości.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@nismoJeżeli faktycznie tak jest, to wyszukiwarka działa ok. Szukałem sposobu na pokazanie wszystkich postów, nawet jeśli w jednym wątku jest ich kilka. Póki co nie ma takiej możliwości.

Superuser I
Superuser I

Z tego co widzę to nie ma możliwości wyświetlenia osobno wszystkich wiadomości dla danego użytkownika. Możliwe jest tylko wyświetlanie w formie wątków. Swoje wiadomości możesz przejrzeć w profilu zgodnie z tym co napisała @showmeyour__.

GrandMaster

Jest sporo możliwości szukania na tym forum podaje jeden przykład klik

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, przeoczyłem tę możliwość. Dziękuję za naprowadzenie na możliwość wyświetlania wszystkich wiadomości dla danego użytkownika.

Autorzy z największą liczbą like