Wsparcie

Open search

Dostęp do forum przez Tapatalk

Highlighted
ROZWIĄZANE
Superuser II
Superuser II

Witam.

Jako administrator i moderator innego forum,  pytam (a może podpowiadam), czy myśleliście o możliwości dostępu do forum z poziomu aplikacji Tapatalk?

W dobie mobilności wiele osób korzysta z tej aplukacji zarówno do przegłądania jak i tworzenia treści na forach. Ja wykorzystuję ją również do moderacji. Nie znalazłem tu tematu poruszajacego tę kwestię. Może waro by zająć się tą kwestią.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Cześć Szewcu72                             ,

Tak, myśleliśmy o tym natomiast na tą chwilę nie jest to możliwe z uwagi na to, że forum Samsunga "stoi" na rozwiązaniu dostarczanym przez Lithum a ta platforma nie jest na liście kompatybilnych z Tapatalk.

W ciągu ostanich dwóch miesięcy kontaktowałem się z Tapatalk w tej sprawie, niestety póki co nie otrzymałem odpowiedzi.

Dzięki za cenną uwagę. Zachęcam do korzystania z forum i wspierania innych.

MichałP

9 ODPOW. 9
Voyager

Cześć Szewcu72                             ,

Tak, myśleliśmy o tym natomiast na tą chwilę nie jest to możliwe z uwagi na to, że forum Samsunga "stoi" na rozwiązaniu dostarczanym przez Lithum a ta platforma nie jest na liście kompatybilnych z Tapatalk.

W ciągu ostanich dwóch miesięcy kontaktowałem się z Tapatalk w tej sprawie, niestety póki co nie otrzymałem odpowiedzi.

Dzięki za cenną uwagę. Zachęcam do korzystania z forum i wspierania innych.

MichałP

Navigator
a ja właśnie siedziałem i bluzgałem na Tapatalka, że nie chce mi tego forum znaleźć... a tu proszę, po prostu tego tam nie ma...

--------------------
Samsung Galaxy S8 64Gb
Etui:Nillkin Frosted Folia/Szkło: brak
Voyager

Cześć @PioterC

rzeczywiście to nie jest wina Tapatalka, sprawa niestety jest bardziej skomplikowana.... Pracujemy nad tym aby to zmienić, szczególnie, że prywatnie także korzystamy .

Swoją drogą przy okazji jak korzystasz z tej apki, dopytaj ich o taką możliwość. Jestem ciekaw odpowiedzi.

MichałP

Navigator

@MichalP
mam odpowiedź od twórców Tapatalk...

That community does not have a Tapatalk plugin. If a forum does not have a Tapatalk plugin, then it cannot be found in, or accessed via the app.

--------------------
Samsung Galaxy S8 64Gb
Etui:Nillkin Frosted Folia/Szkło: brak
Voyager

@PioterC

Temat "wrzucony" do naszego supportu. 

Jeżeli coś się zmieni poinformuję w tym poście.

Michał P

Navigator

super, też mi tego ogromnie brakuje. Muszę specjalnie przeglądarkę odpalać

Legend

Można skorzystać przez aplikacje Samsung mambers 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

to otwiera tylko stronę przez aplikację przeglądarki, żadne to usprawnienie.

Legend

@DarekWaPodobno  jest kod Niedawno Lithium wydało gotowy kod do aplikacji forumowej, może kiedyś będzie...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like