Wsparcie

Open search

Doceniaj i bądź doceniany, czyli o wsparciu na Forum

Voyager

@kamil40013  Tak przeglądanie zdjęć było wcześniej tylko teraz wraz z like powedrowały na górę. 

Superuser II
Superuser II

Przyznam szczerze, że wygodniejszy w użytkowaniu był poprzedni sposób wyświetlania. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Hotshot

Kolejna zmiana rangi. Z Troubleshooter na Hotshot:

hotshot.JPG

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, ciekawe ile jeszcze rang odkryjemy na forum 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Voyager

@kamil40013  Brawo, Gratulacje

GrandMaster

Gratulacje @kamil40013 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@kamil40013 👍hotshots.gif

Hotshots😎😉

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
GrandMaster

Dziś pojawiło mi się coś takiego GrandMaster

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, niech moc będzie z Tobą! 

Yoda1.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
RadekK Moderator
Moderator

@vdsl2, przecierasz szlaki kolejnych rang na forum! Tak trzymać

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like