Wsparcie

Open search

Doceniaj i bądź doceniany, czyli o wsparciu na Forum

Superuser I
Superuser I

Ciekawe czy wizytówki mają wpływ na rangę

Legend

Tu jest sporo nie wiadomych ale może mój pomysł przejdzie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, dobre pytanie, na które raczej nikt nie będzie znał odpowiedzi 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

Krótko byłem Pathfinderem, mam kolejną rangę Voyager

Legend

@PrzemekM  Tak widziałem że masz już rangę Voyager

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, super informacja! Teraz trzeba zapracować na kolejną rangę. Trzymam kciuki 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@nismo  A jaka jest nastepna ranga po Voyager  ?

Voyager

Voyager

Big Cheese

@vdsl2  Dobre pytanie.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, @PrzemekM, niestety nie zdążyłem sprawdzić  U mnie pojawiła się od razu ranga Superuser czego i Wam życzę!

Legend

@nismo  Może i otrzymam za kilka lat ale chciał bym wiedzieć co jest obecnie na tym forum rangi i wizytówki  ?

Autorzy z największą liczbą like