Wsparcie

Open search

Doceniaj i bądź doceniany, czyli o wsparciu na Forum

Superuser II
Superuser II

@vdsl2  ale kopiesz, tak głęboko pod ziemię to jeszcze nikt nie zszedł... idziesz na rekord górniku. 

górnik.gif

Pamiętaj tylko, że szybki wyjazd na powierzchnię i zbyt duża ilość tlenu mogą być szkodliwe nawet dla zaprawionych w boju górników. 

górnik2.gif

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

Z ostatniej chwili info 

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, gratulacje. Pozostała Ci jeszcze jedna wizytówka i będzie komplet!

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Hotshot

Jest kolejna Ranga !!

Przechwytywanie.PNG

Big Cheese

@PrzemekM, Gratulacje

Powiadomienia o awansie, to chyba nowość. Wcześniej ich nie było.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, też mi się wydaje, że to nowość. Dawno nie otrzymałem żadnego awansu więc nie jestem pewny 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

Dziś zdobyłem już wszystko co mogłem zdobyć na forum 

Przechwytywanie.PNG 

Przechwytywanie1.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Hotshot

@vdsl2  Gratulacje:-) 

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, gratulacje! Teraz musisz sobie wyznaczyć nowe cele 

Legend

@nismo Jakie nowe cele ?

Autorzy z największą liczbą like