Wsparcie

Open search

Doceniaj i bądź doceniany, czyli o wsparciu na Forum

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, mam nadzieję, że w niedługim czasie pojawi się na forum opis rang. Niestety na ten moment nie wiem jak nazywają się kolejne rangi.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@nismo Może juz @kamil40013  ma najwyszą rangę 

Helping Hand

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, bardzo możliwe. Niestety są to jedynie nasze domysły.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@vdsl2  napisał(a):

@nismo Może juz @kamil40013  ma najwyszą rangę 

Helping Hand

Wydaje mi się, że Helping Hand nie jest najwyższą rangą. Wcześniej w tym wątku @nismo napisał:

@nismo  napisał(a):

Przejrzałem użytkowników z innych wersji językowych Społeczności Samsung i znalazłem kilka nowych rang:

• Helping Hand (464 wiadomości, 152 polubień, 18 rozwiązań)
  • Troubleshooter (669 wiadomości, 311 polubień, 52 rozwiązania)
  • Big Cheese (2043 wiadomości, 154 plubień, 34 rozwiązania)
  • Legend (11059 wiadomości, 707 polubień, 278 rozwiązań)

Być może uda się je zdobyć w przyszłości. Niedawno zdobyłem też komplet wizytówek, ale nie wpłynęło to na rangę póki co.

@nismo, Kto jest tym użytkownikiem z ponad 11 tyś. napisanych wiadomości ?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, w związku z tym, że jestem już w podróży to ciężko mi będzie teraz sprawdzić kim jest ta osoba. Mogę to zrobić po powrocie z Galaxy Unpacked  Ewentualnie możesz sam poszukać sprawdzając najlepszych użytkowników z zagranicznych społeczności.

Big Cheese

@nismo, Znalazłem. Jest nim "Angelo_O". Przy okazji dowiedziałem się także o nowej randze "Black belt":

belt.JPG

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, ekstra! Fajnie, że przy okazji odkryłeś nową rangę 

Legend

Teraz widzę że @kamil40013 

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@vdsl2, Ranga musiała się zmienić gdzieś przy ok. 500 napisanych wiadomości.

Dzisiaj zauważyłem jeszcze użytkownika z taką rangą:

obsnerver.JPG

Legend

@kamil40013  Już go widziałeś z tego tematu https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Przycisk-domek-samsung-65nu8042/m-p/935896#...

Czyli każdy dostaje różnie nie ważne ile jest na forum czy  itp itd.

Autorzy z największą liczbą like