Wsparcie

Open search

Doceniaj i bądź doceniany, czyli o wsparciu na Forum

Legend

@nismo Ja też miałem przez chwile tak samo jak ty " Samsung Benelux"

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, możliwe, że wystąpił jakiś chwilowy błąd po stronie forum. Nie mam pojęcia. Może obsługa forum będzie wiedzieć nieco więcej w tym temacie. Specjalnie nikogo nie wołam ponieważ według mnie to drobnostka 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@nismo @vdsl2 w tym samym, krótkim czasie, wszyscy bez różnicy, mieli dokładnie tę samą rangę. Obstawiam prace techniczne, przeładowanie całego forum na nowo. Czasem trwa zaczytanie danych z bazy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Hotshot

Włąśnie zauważyłem że zmieniła się u mnie ranga na  Pathfinder

Legend

Ja jeszcze się zastanawiam jak to jest z tymi "Liczba wizytówek zdobytych przez użytkownika" ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, gratulacje! Kolejny krok to ranga Voyager 

@vdsl2, akurat wizytówki są dosyć dobrze opisane. Nad którą wizytówką się zastanawiasz?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@vdsl2  napisał(a):

Ja jeszcze się zastanawiam jak to jest z tymi "Liczba wizytówek zdobytych przez użytkownika" ?

Tutaj możesz zobaczyć posiadane wizytówki. Znajdują się tam także opisy co należy zrobić, aby otrzymać daną wizytówkę.

https://eu.community.samsung.com/t5/badges/userbadgespage/user-id/1170245/page/1

Legend

@kamil40013  To ja wiem gdzie one są tylko że ja mam ich 12 a ty 14 więcej mam odpowiedzi jak i również rozwiązań ale krócej na forum

https://eu.community.samsung.com/t5/badges/userbadgespage/user-id/208001/page/1

Big Cheese

@vdsl2, Masz rację. Mam 14 wizytówek. Natomiast u mnie widać niezdobyte wizytówki:

niezdobuta.JPG

Z tego, co widzę to brakuje ci wizytówki "Pionier", "Promotor" oraz "Odkrywca"

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, z tego co widzę to brakuje Ci wizytówki Pionier, Odkrywca oraz Promotor. Zarówno wizytówkę Pionier jak i Odkrywca otrzymujesz po rozpoczęciu określonej liczby dyskusji. W pierwszym przypadku liczba wynosi 10 a w drugim 20. Nie pamiętam co trzeba było zrobić, aby uzyskać wizytówkę Promotor (chyba ilość zatwierdzonych odpowiedzi jako rozwiązanie w Twoich dyskusjach).

@kamil40013, wizytówkę Okdrywca otrzymasz po rozpoczęciu 20 dyskusji.

Autorzy z największą liczbą like