Wsparcie

Open search

Doceniaj i bądź doceniany, czyli o wsparciu na Forum

Big Cheese

Ciekawe czy wizytówki mają wpływ na rangę

Highlighted
Legend

Tu jest sporo nie wiadomych ale może mój pomysł przejdzie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, dobre pytanie, na które raczej nikt nie będzie znał odpowiedzi 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Hotshot

Krótko byłem Pathfinderem, mam kolejną rangę Voyager

Legend

@PrzemekM  Tak widziałem że masz już rangę Voyager

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, super informacja! Teraz trzeba zapracować na kolejną rangę. Trzymam kciuki 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@nismo  A jaka jest nastepna ranga po Voyager  ?

Voyager

Voyager

Hotshot

@vdsl2  Dobre pytanie.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, @PrzemekM, niestety nie zdążyłem sprawdzić  U mnie pojawiła się od razu ranga Superuser czego i Wam życzę!

Legend

@nismo  Może i otrzymam za kilka lat ale chciał bym wiedzieć co jest obecnie na tym forum rangi i wizytówki  ?

Autorzy z największą liczbą like