Wsparcie

Open search

Chcesz zostać gwiazdorem? ;) Rola superusera na forum.

Superuser II
Superuser II
Widać. 😉

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Big Cheese

Czyli same plusy.

A od jak dawna jesteś superuserem ?

Superuser II
Superuser II

Szczerze, nie pamiętam. :(To było już przed Barceloną, ale daty nie podam, bo nie przywiązywałem do tego uwagi.  Wtedy był tylko jeden stopień superusera. Stopniowanie zostało uzgodnione na IFA i ostanio wprowadzone.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
MonikaK Moderator
Moderator

Miło mi poinformować, że do grona polskich Superuserów dołączył dziś @nismo.

Gratuluję w imieniu całej Społeczności Samsug - Twoja aktywność, merytotyczność, kultura i dbałośc języka nie pozostawia wątliwości, że idealnie odnajdziesz się w nowej roli.

Jednocześnie zachęcam do dalszej aktywności pozostałych użytkowników - mamy Was na oku

NISMO.png

Superuser I
Superuser I

@MonikaK, czuję się zaszczycony! To najlepsza wiadomość tego dnia! Jest mi bardzo miło, że moja aktywność została doceniona. Bardzo dziękuję Tobie oraz pozostałym osobom opiękującym się forum za to wyróżnienie! Nie zawiodę Was 

Przy okazji zachęcam pozostałych użytkowników do dalszego udzielania sie na forum i niesienia pomocy innym. Tylko wspólnymi siłami możemy stworzyć najlepszą Społeczność Samsung

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Brawoooo @nismo giphy.gif

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, dzięki! 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

Gratulacje @nismo 

@DamianKPrzydałoby się zaktualizować pierwszy post

@DamianK  napisał(a):

Ci bardziej aktywni pewnie wiedzą, że obecnie posiadamy jednego superużytkownika i jest nim @Szewcu72

Superuser I
Superuser I

Dziękuję @kamil40013 

Legend

@nismoRównież wielkie gratulacje

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like