Wsparcie

Open search

Chcesz zostać gwiazdorem? ;) Rola superusera na forum.

DamianK Moderator
Moderator

Cześć!

Zastanawia Was kim jest ten wspomniany w tytule superuser?

To osoba zaufania - istny ekspert, który skutecznie niesie pomoc na forum. Możesz być pewien, że rady udzielone przez takiego użytkownika są rzetelne i praktycznie zawsze trafiają w sedno problemu. Ci bardziej aktywni pewnie wiedzą, że obecnie posiadamy jednego superużytkownika i jest nim @Szewcu72

(EDIT: Z dniem 30.01.2019 superuserem został również @nismo  )

Zauważyliście gwiazki przy jego nicku? Wiecie co oznaczają?

Podpowiem, że w ostatnich dniach w każdym kraju, w którym funkcjonuje Społeczność Samsung, także w Polsce, została wdrożona na nowa funkcja - swoisty ranking superuserów. Będąc superużytkownikiem możesz znaleźć się na trzech "poziomach wtajemniczenia" - każda gwiadka to wyższy poziom.

Jakich korzyści możesz doswiadczyć otrzymując gwiazdkę?

Taka gratyfikacja daje możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach technologicznych związanych z produktami Samsung, a także wzięcia udziału w różnego rodzaju testach oprogramowania bądź aplikacji. Oczywiście kolejne poziomy wiążą się z nadaniem dodatkowych uprawnień na forum, pozwalających na przykład na bezpośredni kontakt z Samsung i przekazywanie autorskich sugestii i pomysłow, które mogłyby usprawnić oprogramowanie. A uwierzcie mi, że świadomość zainicjowania zmiany w oprogramowaniu, z której korzystać będą miliony użytkowników na całym świecie, to ogromne przeżycie, satysfakcja i frajda

Oczywiście wybór superusera związany ze spełenieniem konkretnych kryteriów. To co bierzemy podw uwagę przy wyborze kandydata, to przede wszystkim:

1. staż na naszym forum,

2. ilość postów (repostów oraz samodzieknie rozpoczętych artykułów),

3. wartość merytoryczna postu,

4. kultura wypowiedzi,

5. treści pisane zrozumiałym językiem (z zastosowaniem zasad gramatyki, interpunkcji, etc.),

6. ilość like'ów,

7. ilosć zaakceptowanych rozwiązań.

Z uwagi na to, że nasza ekipa na forum działa codziennie, na aktywność naszych użytkowników zwracamy uwagę na bieżąco. Tych najbardziej aktywnych mamy na oku Dlatego też chcę Was gorąco zachęcić do regularnego udzielania się na naszej platformie. A może po prostu zostawię Wam filmik z naszego ostatniego spotkania w Berlinie, gdzie w tym roku pojawili się superuserzy z całej Europy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
24 ODPOW. 24
Superuser II
Superuser II

Zachęcam Wszystkich do działań pozwalających na zostanie superuserem. 

W całej rozciągłości zgadzam się z tym co napisał @DamianK.

A od siebie dodam...

nie pozwólcie mi na bycie samotnym. 😉😀😀😀🤘

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Mastermind

Gratulacje dla ciebie @Szewcu72 może i ja kiedyś otrzymam z jedna gwiazdkę.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Bardzo ciekawa i motywująca inicjatywa! Użytkownicy, którzy dosięgną gwiazd poświęcając sporo czasu na forum i pomagając innym z pewnością będą się czuli docenieni. Przy okazji również składam gratulcje dla @Szewcu72.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Hotshot 

@Szewcu72Byłeś już na jakimś spotkaniu community ?

Superuser II
Superuser II

@kamil40013 Pierwsze takie spotkanie społeczności odbyło się w tym roku w Berlinie na IFA. Niestety moja obecność nie była możliwa (bardzo żałuję, bo z relacji wiem, że atmosfera była super). W tym samym czasie ślubował mój chrześniak.  Jednakże pamiątki i gadżety otrzymałem.                                                                                                                                                                         ifa.jpg

Ale mogę pochwalić się pobytem, w doborowym towarzystwie, w Barcelonie na premierze Galaxy S9.                                       

Barcelona.jpg

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Superuser II
Superuser II

@kamil40013 dodam jeszcze, że tak jak wspominał o tym w poście @DamianK, mam specjalny dostęp do zakładki Superuser Zone, poprzez który mam bezpośredni kontakt z Samsungiem i możliwość przekazywania autorskich sugestii i pomysłów, które mogłyby usprawnić oprogramowanie.Superuser Zone.png

Jeden wniosek już złożyłem  a drugi w przygotowaniu 

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, koniecznie daj znać czy Twoje wnioski zostały uwzględnione w oprogramowaniu. Rozumiem, że na tym etapie nie możesz zdradzić czego dotyczą Twoje pomysły?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Jeden dotyczy sposobu wyświetlania określonego zachowania się aplikacji a drugi dotyczył będzie tłumaczenia wewnątrz aplikacji. 

Superuser I
Superuser I

A widać pomysły innych użytkowników czy każdy widzi tylko swoje zgłoszenia? Jestem ciekawy ile z zaproponowanych zmian przez użytkowników zostało wprowadzonych.

Autorzy z największą liczbą like