Wsparcie

Open search

Black Friday - Black weekend - pochwalcie się zakupionym sprzętem.

Superuser II
Superuser II

Szał zakupowy trwa. Wiele firmy z promocjami nie ograniczyło się tylko do piątku, ale wyprzedaże rozszerzyły na cały weekend. Pochwalcie się zatem sprzetem, tym od Samsunga również, który udało się Wam zakupić w czaenym szale.

Mnie żona namówiła na zakup karty pamięci do jej S8+.  A że jestem gentelmenem, nie byłem w stanie odmówić.

karta.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
2 ODPOW. 2
Legend

Jutro będę polował na ASUS VivoBook S15 S510UN i7-8550U/16GB/256SSD+1TB

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

DamianK Moderator
Moderator

Nie wiem, czy powinienem się pochwalić, ale się pochwalę - niedługo w domu będę miał mojego OnePlusa 6  8/128GB w kolorze czerwonym

Czekam teraz aż kumpel zrobi mi przesyłkę z Irlandii z tym telefonem, ale już nie mogę się doczekać.

46673239_354670445279920_1518875142250299392_n.jpg

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED