Wsparcie

Open search

Asystent Google - po polsku.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, dzisiaj Asystent pojawił się na S8+ i Note9. Sprawdź czy też możesz już korzystać.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@kamil40013 nie ma się co denerowawać, napiszę tak... a u mnie już był i sobie poszedł...ag.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Troubleshooter

@nismo  napisał(a):

@kamil40013, dzisiaj Asystent pojawił się na S8+ i Note9. Sprawdź czy też możesz już korzystać.

Potwierdzam. U mnie już jest na S8 i S9+.

Ten błąd z gesteami o którym pisaliśmy wczoraj dalej występuje.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, błąd występuje w dalszym ciągu. Czyli to wina aplikacji uruchamianej z poziomu przycisku Start.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
DamianK Moderator
Moderator

W dniu dzisiejszym powstał oficjalny temat, w którym zostały zebrane najważniejsze informacje o Asystencie Google oraz usłudze Google Now.

Proszę o kontynuowanie dyskusji w tym wątku.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like