Wsparcie

Open search

8 marca!

Superuser II
Superuser II

To dzie艅 w kt贸rym rozpocz臋艂a si臋 sprzeda偶 modeli S10 zam贸wionych w przedsprzeda偶y... ale nie o tym chcia艂em.

Drogie Panie, te obecne tutaj z nami i nie tylko. Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego 艣wi臋ta.

Z Wami 艣wiat bywa czasmi trudny, ale bez Was by nie istnia艂. 馃榿馃槝bo208-3ddd.jpg

Je艣li moja odpowied藕 by艂a pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwi膮za艂a problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawd藕 czy kto艣 podobnego ju偶 nie zada艂.
Nie tw贸rz nowego, dopisz si臋 w ju偶 istniej膮cym, podobnym lub takim samym temacie.
6 ODPOW. 6
Superuser I
Superuser I

Do艂膮czam si臋 do 偶ycze艅. Wszystkiego najlepszego, du偶o rado艣ci, mi艂o艣ci  i oczywi艣cie prezent贸w w postaci najnowszych telefon贸w i akcesori贸w firmy Samsung 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i b膮d藕 doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwi膮zanie tematu, aby doceni膰 innych!
Big Cheese

Z mojej strony r贸wnie偶 wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet, spe艂nienia wszystkich marze艅 oraz u艣miechu na co dzie艅

Legend

Z okazji Dnia Kobiet 偶ycz臋 Wam @Alicja70 @showmeyour__ @MonikaK  pogody ducha,spe艂nienia pragnie艅,samych cudownych chwil.

Je艣li podoba Ci si臋 moja odpowied藕, daj mi lajka. Za艂o偶y艂e艣 temat i Ci pomog艂em ? Oznacz najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Helping Hand

Dzi臋kuj臋 bardzo 馃槉

MonikaK Moderator
Moderator

Dzi臋kuj臋 za wszystkie 偶yczenia, kwiaty, dobre my艣li Wspania艂e 艣wi臋to

20190308_150153.jpg

DamianK Moderator
Moderator

Sp贸藕nione spe艂nienia marze艅 dla wszystkich kobiet!

Przepraszam, 偶e nie w terminie, ale ca艂y dzie艅 po艣wi臋ci艂em swojej

Editor7.gif

Czy wiesz ju偶 wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich film贸w i inteligentne pi贸ro w jednym mobilnym urz膮dzeniu!

GALAXY UNPACKED
Do艂膮cz do dyskusji o Note10!

Autorzy z najwi臋ksz膮 liczb膮 like