Wsparcie

Open search

8 marca!

Superuser II
Superuser II

To dzień w którym rozpoczęła się sprzedaż modeli S10 zamówionych w przedsprzedaży... ale nie o tym chciałem.

Drogie Panie, te obecne tutaj z nami i nie tylko. Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta.

Z Wami świat bywa czasmi trudny, ale bez Was by nie istniał. 😁😘bo208-3ddd.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
6 ODPOW. 6
Superuser I
Superuser I

Dołączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego, dużo radości, miłości  i oczywiście prezentów w postaci najnowszych telefonów i akcesoriów firmy Samsung 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Highlighted
Big Cheese

Z mojej strony również wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet, spełnienia wszystkich marzeń oraz uśmiechu na co dzień

Legend

Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam @Alicja70 @showmeyour__ @MonikaK  pogody ducha,spełnienia pragnień,samych cudownych chwil.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Helping Hand

Dziękuję bardzo 😊

MonikaK Moderator
Moderator

Dziękuję za wszystkie życzenia, kwiaty, dobre myśli Wspaniałe święto

20190308_150153.jpg

DamianK Moderator
Moderator

Spóźnione spełnienia marzeń dla wszystkich kobiet!

Przepraszam, że nie w terminie, ale cały dzień poświęciłem swojej

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED