Wsparcie

Open search

Po aktualizacji występuje blad Tryb Ciemny

Apprentice

Po dzisiejszej aktualizacji przestał działać prawidłowo Tryb ciemny . Po jego zastosowaniu powinna przyciemnic sie tapeta ekranu głównego ale tak sie nie dzieje.  Tapeta jest na poziomie jak bez trybu ciemnego i co chwilę miga przyciemniajac sie i rozjasniajac.  Te sekwencje ciemnej jaśniej trwają przez jakiś czas by na chwilę tapet6ą pozostała rozjasniona  i za moment znow ekran zaczyna migac . Błąd z logami zgłoszony. 

14 ODPOW. 14
Superuser I
Superuser I

@Sroczkin, potwierdzam. Zmiana motywu nie ma żadnego wpływu na ekran startowy. Nie występuje natomiast u mnie problem z przyciemnianiem i rozjaśnianiem.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Beta Moderator
Beta Moderator

Cześć @Sroczkin,

Dzięki za zauważenie problemu i zgłoszenie go przez Members!  Na moim telefonie też zmienia się tylko pasek wyszukiwarki Google, natomiast sama tapeta się nie przyciemnia. Ewidentnie błąd. Nie występuje natomiast migotanie ekranu.

Apprentice

Nagrałem filmik jak to wyglada u mnie .

https://youtu.be/ygkHaJ6Mobk

Explorer
u mnie nic nie migocze i tapeta przyciemnia się po wybraniu trybu ciemnego...
First Poster

Cześć, ja miałem to samo, też mi się rozjasniał i sciemniał ekran. Musisz wejść w ustawienia/wyświetlacz/tryb ciemny i wyłączyć opcję "Zastosuj ma tapecie" , i powinno przestać, u mnie przestało 

Superuser I
Superuser I

@Piotrek5, przydatna wskazówka 

@Sroczkin@MagdalenaG@Piotrek5, wyłączyłem oraz włączyłem ponownie tryb ciemny na tapecie i wygląda na to, że wszystko wróciło do normy. Sprawdźcie czy u Was też po takim zabiegu tryb ciemny ekranu startowego zaczął działać poprawnie.

Ustawienia > Wyświetlacz > Tryb ciemny > Zastosuj na tapecie

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Apprentice

Zastpsowalem się do powyższych rad i ekran póki co sie uspokoił. 

Apprentice

Zastosowałem się do powyższych rad i ekran póki co sie uspokoił. 

Superuser I
Superuser I

@Sroczkin, wyłączyłeś całkowicie stosowanie ciemnego motywu na ekranie startowym czy wyłączyłeś a następnie włączyłeś i wszystko wróciło do normy?