Wsparcie

Open search

Oficjalna aktualizacja One UI 2 już dostępna dla testerów!

ROZWIĄZANE
Superuser I
Superuser I

Dzisiaj Samsung udostępnił oficjalną aktualizację Android 10 z One UI 2 dla testerów. Aktualizacja posiada numer G97*FXXU3BSKO i waży około 135 MB. Warto zapoznać się z informacjami, które znajdują się na poniższym zrzucie ekranowym.

Screenshot_20191202-093754_Software update.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Beta Moderator
Beta Moderator

Hej @nismo,

dzięki za przekazanie wszystkim informacji!  Jak już wyjaśniłeś, w przypadku problemów z aktualizacją należy zainstalować ją za pomocą aplikacji Smart Switch (wersja na komputery).

Przy okazji chciałabym podziękować wszystkim użytkownikom tegorocznej Bety za dzielenie się wiedzą i pomysłami! Mam nadzieję, że było to dla Was ciekawe i przyjemne doświadczenie 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15
First Poster

Trzy razy już próbowałem zainstalować tą aktualizację i za każdym razem wyskakuje błąd... Screenshot_20191202-120400_Software update.jpgZrzut ekranu

Superuser I
Superuser I

@waldzias, spróbuj na początek wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon. Wykonaj również wipe cache partition. Daj znać czy to pomogło.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Nie pomogło. 

Reset + wipe cache + reset

Aktualizacja idzie do 28% wyskakuje błąd, telefon uruchamia się ponownie i to samo co na zrzucie ekranu w poprzednim poście. 

Wszystkie wcześniejsze bety instalowały się bez problemu... 

Superuser I
Superuser I

@waldzias, w takim razie pozostaje wykonanie hard resetu. Nie przywracaj kopii zapasowej po resetowaniu ponieważ wraz  z kopią mogą zostać przywrócone błędy.

First Poster
A nie można ściągnąć update'u na telefon i spróbować zainstalować z poziomu recovery? Hard reset to dla mnie niemiła ostateczność...
Navigator

To do zabaczenia na testach Beata w S11 👋

Superuser I
Superuser I

@waldzias, obawiam się, że ze wzgędu na oficjalny charakter forum nie otrzymasz konkretnych wskazówek w odpowiedzi na Twoje pytanie. Najszybszym sposobem będzie wykonanie hard resetu lub przywrócenie stabilnej wersji oprogramowania za pomocą komputerowej aplikacji Smart Switch i oczekiwanie na oficjalną aktualizację.

Beta Moderator
Beta Moderator

Hej @nismo,

dzięki za przekazanie wszystkim informacji!  Jak już wyjaśniłeś, w przypadku problemów z aktualizacją należy zainstalować ją za pomocą aplikacji Smart Switch (wersja na komputery).

Przy okazji chciałabym podziękować wszystkim użytkownikom tegorocznej Bety za dzielenie się wiedzą i pomysłami! Mam nadzieję, że było to dla Was ciekawe i przyjemne doświadczenie 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Explorer

dzięki Panowie i Panie za udział w testach stabilna wersja hula jak trzeba, pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłości..