Wsparcie

Open search

Nie działają aplikacje przeniesione na kartę sd

Explorer
Przepraszam,że się źle wyraziłem na początku. Dziękuję za pomoc bo teraz wiem,że to nie tylko u mnie występuje. Być może jak sam zgłaszałem ten błąd do Samsung Members to też powinien wspomnieć o tym braku Internetu.
Beta Moderator
Beta Moderator

Cześć @leonk1974,

Dzięki za zgłoszenie błędu! Zawsze możesz je przesłać jeszcze raz, ze 'śweżymi' logami i dodatkowymi informacjami, które mogą być istotne dla rozwiązania problemu.

@kamil40013, dzięki za sprawdzenie, potwierdzenie błędu i dorzucenie raportu! Czym więcej zgłoszeń i logów, tym większe szanse na rozwiązanie problemu! 

Explorer

Niestety po dzisiejszej aktualizacji problem nadal nie został naprawiony 

Superuser I
Superuser I

@leonk1974, podejrzewam, że niektóre błędy wymagają większego nakładu pracy a tym samym więcej czasu na wprowadzenie odpowiedniej poprawki.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
Po prostu tylko napisałem tak dla informacji, że dzisiejsza aktualizacja nie naprawia tego błędu.
Superuser II
Superuser II

@leonk1974 problem może być równiez po stronie samych aplikacji, które na androidzie 10 mogą nieprawidłowo odczytywać ścieżkę dostępu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
Tylko, że nie działają te spl8kache,które do swojego działania potrzebują połączenie z Internetem. Pozostałe działają normalnie.
Explorer

W dzisiejszej aktualizacji problem został naprawiony 

Dziękuję wszystkim za pomoc.