Wsparcie

Open search

Nie działają aplikacje przeniesione na kartę sd

Superuser I
Superuser I

@leonk1974, w takim wypadku pozostaje zgłosić błąd i oczekiwać na odpowiedź.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
Ja już to zgłaszałem i napisali,że w logach nie widać błędów
Superuser I
Superuser I

@leonk1974, Formatowałeś kartę na komputerze czy za pomocą telefonu ? Jaki system plików obecnie znajduje się na karcie ?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
Kartę formatowałem na telefonie
Explorer
Na Android 9 wszystkie aplikacje na karcie sd działały
Superuser I
Superuser I

@leonk1974, Możesz jeszcze spróbować sformatować kartę z poziomu komputera, wybierając przy tym system plików exFAT.

format.PNG

Explorer
Na niektórych aplikacjach np. Flashcore do wyników sportowych po przeniesieniu na kartę sd wyskakuje komunikat Brak połączenia z Internetem. To mnie bardzo zastanawia.
Superuser I
Superuser I

@leonk1974, To problem polega na braku możliwości uruchomienia aplikacji po jej przeniesieniu, czy braku połączenia z internetem w tych aplikacjach ?

Explorer

Jak przeniosę aplikacje na sd to aplikacja nie działa i na niektórych przeniesionych aplikacjach wyskakuje Błąd połączenia z Internetem chociaż Internet jest. To się dzieje tylko wtedy jak aplikacja jest na karcie sd

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@leonk1974, Błąd z brakiem połączenia internetowego w przeniesionych na kartę pamięci aplikacjach potwierdzam. Faktycznie po ponownym uruchomieniu aplikacja nie ma dostępu do sieci zarówno przez dane komórkowe, jak i Wi-Fi. Błąd już zgłosiłem przez Samsung Members.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście