Wsparcie

Open search

Nie działają aplikacje przeniesione na kartę sd

ROZWIĄZANE
Explorer

Po przeniesieniu na kartę sd i ponownym uruchomieniu tel. aplikacje przestają działać. Dotyczy to np. Messenger,Olx,GG,Flashcore czy AliExpress. Na Android 9 wszystko było ok 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@leonk1974, Błąd z brakiem połączenia internetowego w przeniesionych na kartę pamięci aplikacjach potwierdzam. Faktycznie po ponownym uruchomieniu aplikacja nie ma dostępu do sieci zarówno przez dane komórkowe, jak i Wi-Fi. Błąd już zgłosiłem przez Samsung Members.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

27 ODPOW. 27
Superuser I
Superuser I

@leonk1974, Przeniosłem trzy z pięciu wymienionych przez Ciebie aplikacji na kartę pamięci i po ponownym uruchomieniu telefonu nie ma problemu z ich otwieraniem. Aplikacje normalnie się odpalają. Spróbuj wykonać wipe cache partition.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Tyle razy przywracałem już tel  do ustawień fabrycznych i nic to nie dało. Może karta Samsung Evo działa tylko prawidłowo na stabilnym systemie? Tak samo mając Etui Samsung Led Viev Cover nie można pobrać edytora ikon 

Explorer
To jednak nie wina karty gdyż na innej karcie jest to samo
Superuser I
Superuser I

@leonk1974, wipe cache partition nie usuwa żadnych danych z telefonu. Warto wykonać ten zabieg. Zachęcam również do zgłoszenia tego błędu w aplikacji Samsung Members za pomocą opcji "Opinia o wersji beta".

Explorer
W jaki sposób to zrobić?
Superuser I
Superuser I

@leonk1974, zerknij do wcześniejszej wiadomości użytkownika @kamil40013, który podał odnośnik do instrukcji.

Explorer
Tam tyle tego jest,że nie wiem które na być
Superuser I
Superuser I

@leonk1974, w drugiej wiadomości jest instrukcja wideo. Musisz wykonać wskazówki z tego filmu. Podaję bezpośredni odnośnik.

Highlighted
Explorer
Niestety to nic nie pomogło