Wsparcie

Open search

Menu aplikacji - błędy

Highlighted
First Poster

Witam 

Wygrałam betę wczoraj, dziś mam kilka uwag.

Włączając menu aplikacji, gdy przerzucam się między kolejnymi stronami od czasu do czasu animacje nie są płynne i widać migniecie.

Druga sprawa po zastosowaniu motywu domyślnego, nie byłam w stanie wejść w menu aplikacji, ekran startowy nie reagował na przesunięcie palcem w górę.

Czy ktoś miał może podobne problemy?

Dzięki 

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

@Magmi, drobne błędy i niedociągnięcia mogą występować w testowej wersji oprogramowania. Nie zauważyłem spowolnień przy przewijaniu ekranów z aplikacjami. Czy błąd z ekranem startowym powtarza się co jakiś czas czy wystąpił tylko raz? Ten problem również u mnie się nie pojawił.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

First Poster
@nismo migniecie w aplikacjach pojawia się regularnie, natomiast problem na ekranie startowym, jak na razie zdarzył się raz, po ponownym uruchomieniu działa jak dotąd płynnie
Superuser I
Superuser I

@Magmi, zgłoś w takim razie błąd z animacją w aplikacji Samsung Members wybierając opcję "Opinia o wersji beta".

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Beta Moderator
Beta Moderator

Cześć @Magmi,

Dzięki za udział w Programie Beta!  Działanie animacji powinno zostać usprawnione wraz z najbliższą aktualizacją.

Natomiast nie spotkałam się z drugim problemem, o którym piszesz. Jeśli się powtórzy, zgłoś go proszę przez „Opinia o wersji beta” w Samsung Members.