Wsparcie

Open search

Gesty pełnoekranowe

First Poster

W 1 becie jak brałem ten nowy sposób przewijania w przód i tył czyli lewo prawo to mi się telefon samoczynnie restartował, przy kolejnej wersji systemu wogóle to wyłączyli... A w sumie dla tej funkcjonalności zaryzykowałem przejście na wersję beta. Mam nadzieję że niebawem się pojawi ta opcja i to w pełni działająca. Nie oszukujmy się kolejne androidy już nie są tak innowacyjne jak poprzednie wersje systemu. Zaraz zaczną dodawać nowe emotikony jak w systemie z jabłkiem i to będzie cała ich innowacja. Screenshot_20191118-073805_Settings.jpg

7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II

@Ivaldir proponuję wykonać wipe cache partition, gdy nie pomoże hard reset bez przywracania kopii. Funkcja, o której wspominasz działa poprawnie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Masakra że musiałem użyć  hard reset  żeby wszystko poprawinie zadziałało, ale i tak bardzo dziękuję za wskazówkę i pomoc  

Superuser I
Superuser I

@Ivaldir, w niektórych sytuacjach nie ma innego rozwiązania niż przywrócenie ustawień fabrycznych. Najważniejsze, że teraz wszystko działa już jak należy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Znalazłem winowajcę, Microsoft Launcher wyłącza możliwość dodatkowych ustawień w gestach pełnoekranowych :/

Superuser I
Superuser I

@Ivaldir, w takim wypadku warto również zgłosić błąd do producenta aplikacji Microsoft Launcher.

Beta Moderator
Beta Moderator

Cześć @Ivaldir,

Cieszę się, że problem już rozwiązany! Jak już wspomniał @nismo, możesz od razu zgłosić go do twórcy launchera, może dzięki temu do czasu wypuszczenia oficjalnego Androida 10 uda się zdziałać coś w kwestii tego problemu.

First Poster

Zgłosiłem, zobaczymy czy szybko zareagują