Podpora

Open search

Pračky QuickDrive: Neperte se s časem

Violin_KA Moderator
Moderator

Polovina času praní, druhá polovina pro Vás. Bavlnu vyperete za 60 minut a spotřeba energie nestoupá.quickdrive.png

 

 

 

 

 

Technologie QuickDriveTm snižuje čas praní až o 50% a energetickou spotřebu až o 20%. Buben pračky se otáčí v opačném směru než zadní stěna bubnu. Díky tomu se prádlo v bubnu víří rychleji a tím se vypere rychleji,. účinněji, ale zároveň i šetrně :robothappy:

 

Dále využívá během praní mnoha chytrých funkcí zvyšujících uživatelský komfort. Pračka WW8800M je připravena využít výhod internetu věcí (IoT) a může se pochlubit pracím asistentem Q-rator využívajícím umělou inteligenci, zajišťující tři chytré funkce, přispívající k pohodlnějšímu praní.

 

  • Prací plánovač Laundry Planner spotřebitelům umožňuje nastavit si čas, kdy bude praní dokončeno, takže jim dovoluje organizovat si čas podle vlastních potřeb.
  • Funkce HomeCare Wizard pračku dálkově monitoruje, předem uživatele upozorňuje na možné problémy a poskytuje rychlé rady, jak problémy vyřešit.
  • Funkce Laundry Recipe nabízí automatická doporučení týkající se optimálního pracího cyklu na základě uživatelem zadaných informací o barvě oblečení, typu tkaniny a míře znečištění, takže není nutné odhadovat, jaký prací cyklus by bylo optimální použít.

 

f.PNG

 AddWashTM

Zapomněli jste přidat prádlo do pračky? Díky pračkám AddWashTM žádný problém. Pomocí speciálních AddWash dvířek můžete do pračky přidávat prádlo kdykoliv během pracího cyklu. Stačí stisknout tlačítko pauza, otevřít AddWash dvířka a opět stisknout tlačítko prádla. Nebo můžete přidat jemnou halenku pouze na určitou fázi praní, případně nalít aviváž přímo do bubnu pračky.

 

 

c.PNGEcoBubbleTM/Bubble Soak

Kvalitní a šetrné praní, které zajišťuje technologie EcoBubbleTM zaručuje dokonale vyprané prádlo i při nízkých teplotách. EcoBubbleTM proměňuje prací prostředek v aktivní pěnu, která proniká hluboko do látky a snadno odstraňuje nečistoty, zatímco chrání barvy a texturu oblečení a šetří energie. Pro opravdu odolné skvrny slouží funkce Bubble Soak. Ke klasickému programu je přidána ještě navíc 20 minutová fáze Bubble Soak, kdy je oblečení důkladně namáčeno do aktivní pěny. Tím se všechny odolné skvrny uvolní snáz a rychleji a prádlo je dokonale čisté.

 

Keramické topné tělesod.PNG

Nový typ keramického topného tělesa má antiadhezní povrchovou úpravu, která snižuje tvorbu vodního kamene ve srovnání s konvenčními topnými tělesy. Patentovaný design zajišťuje méně vodního kamene, který brání tepelné vodivosti, topné těleso tak udržuje svůj výkon mnohem delší dobu.

 

 

 

e.PNGMotor s digitálním invertorem

Digitální invertorový motor, který přispívá k nižší hlučnosti a nižší spotřebě energie a zároveň zajišťuje výjimečnou životnost, která pračce umožňuje, aby si dlouhodobě zachovala účinnost praní a zajistila potřebnou péči o tkaniny. Využívá silné magnety pro tišší a silnější výkon, ale spotřebovává méně energie než univerzální motory. Navíc jeho dlouhodobá životnost je podpořena 10-letou zárukou.

 

 

 Vlastní někdo z členů pračku QuickDrive, případně má zkušenosti? :robothappy:

 
 

Autoři s nejvíce přijatými like