Podpora

Open search

Nová generace amerických chladniček RS8000

Violin_KA Moderator
Moderator

1.PNG

 

Pokud pátráte po chladničce s oddělenou chladící a mrazící částí, nadstandartním prostorem a výrobníkem ledu, která má zároveň i stylový design, pak americké chladničky Samsung RS8000 jsou pro Vás jasnou volbou. Ideální řešení do početných domácností s prostornou kuchyní.

 

2.PNG

 Velký objem díky technologii SpaceMax

Nadstandardní vnitřní prostor až 647 l zajisté osloví náročné zákazníky, nadšené amatérské kuchaře i větší
rodiny, které jezdí na velké nákupy. Dosaženo ho bylo díky použití nového typu izolace, který umožňuje vyrobit
lednici s tenčími stěnami při zachování perfektních izolačních vlastností.

 

 

 

 

Twin Cooling Plus a žádná námraza

test.PNGChladničky Samsung RS8000 navíc pomohou s prodloužením čerstvosti mnohých potravin díky systému oddělených chladicích okruhů, který patří mezi nejdůležitější inovace v kategorii chladicí techniky za několik posledních let. Takzvaný systém Twin Cooling Plus používá samostatný okruh pro chladicí a samostatný okruh pro mrazicí oddíl, takže nedochází k mísení pachů, ani chlazení čerstvých potravin suchým vzduchem z mrazničky. Právě udržení vyšší vlhkosti vzduchu spolu se stabilní teplotou v chladicí části je klíčové pro zabránění osychání potravin a ztráty jejich svěžesti. Samozřejmě nedochází v celém spotřebiči ani ke vzniku námrazy díky technologii True No Frost, což neznamená pouze vyšší uživatelský komfort, jelikož není nutné mrazák nikdy odmrazovat, ale současně i udržení deklarované spotřeby energie. V běžných chladničkách, kde vzniká námraza, dochází kvůli jejímu vrstvení k navyšování spotřeby celé lednice.

Metal Cooling a další vnitřní vybavení

Už v předchozím odstavci jsme zmiňovali, že pro udržení čerstvosti potravin je důležitá stabilní teplota uvnitř chladničky. O stabilní teplotu uvnitř se stará jak aktivní rozvod vzduchu Multi Flow, tak kovová zadní stěna Metal Cooling. Kov je totiž velmi dobrým tepelným vodičem, takže rychle přijme chlad, který po otevření dvířek a vniknutí teplého vzduchu z místnosti dovnitř lednice vyzařuje a pomáhá s rychlou obnovou teploty chladicího oddílu. A v neposlední řadě přispívá k optimalizaci vnitřního mikroklimatu integrovaný vzduchový filtr a pohlcovač pachů. Samozřejmostí jsou u nových amerických modelů Samsung i police Easy Slide Out se snadným vysouváním, díky kterému získá uživatel snadný přístup k potravinám umístěným v rozích a vzadu.

 

Flex Zone - velkorysá nulová zóna s digitálním nastavením teploty

Nejvyšší model řady RS8000 s označením RS68N8671S9/EF má chladicí prostor rozdělený na dvě části. Horní polovina funguje jako běžná lednice, zatímco spodní se označuje za takzvanou Flex Zone. V té lze nastavit velmi přesně teplotu na 0 °C, 1 °C nebo 3 °C. Určena je ke skladování čerstvého masa nebo ovoce a zeleniny. Pro každý ze zmíněných typů potravin je v této zóně k dispozici samostatná zásuvka nebo police.

 

 3.PNG

Nápojový automat i úzký výrobník ledu

Mnoho zákazníků si přeje mít ve své kuchyni americkou chladničku kvůli nápojovému automatu. Součástí je i výrobník ledu, který v mrazničce zpravidla zabírá poměrně dost místa. Samsung proto vybavil vybrané modely řady RS8000 novým typem zásobníku na led. Tento Slim Indoor „ledovač“ má výrazně menší hloubku a neukrajuje tolik cenného skladovacího prostoru jako starší výrobníky.

 

 

 

Digitální invertorový kompresor s 10letou zárukou

Nejde o pouhý shluk moderně znějících slov, ale skutečně přínosný prvek, který má vliv na spotřebu,
hlučnost i spolehlivost spotřebiče. Invertorové kompresory jsou schopné variabilně měnit otáčky, takže
se neustále nezapínají a nevypínají, jak tomu bývalo u starších lednic. Jsou také schopné mnohem plynuji
chladit a reagovat na otevírání dvířek.

 


Autoři s nejvíce přijatými like