Podpora

Open search

Americka chladnicka RS68N8671S9/EF - zvesene dvere

First Poster

Dobry den,

vcera nam zapojili chladnicku RS68N8671S9/EF, potrebovali sme ju dostat cez uzsie dvere preto sme vyuzili sluzbu Samsung Moja Domacnost. Ludia zo samsungu prisli zvesili vsetky 3 dvierka a chladnicku nainstalovali. Vsimol som si ze vydajnik vody kvapka, na to som dostal odpoved ze je to normalne. Po ich odchode som skusil odpustit niekolko litrov vody aby som chladnicku odvzdusnil, je to lepsie. Napriek tomu vsak raz zacas daka kvapka padne a voda sa vo vydajniku zbiera. Myslim si ze by to tak nemalo byt.

Po odchode technikov som si dalej vsimol ze spodne dvierka chladnicky vydavaju cudny zvuk pri otvarani. Ci je daky podtlak na tesneni alebo to vychadza z pantu neviem posudit. Horne dvierka a dvierka mraznicky idu pekne ticho. Prikladam video. https://youtu.be/PES5dZrSoFU

Nestretli ste sa niekto s podobnymi problemami?Moze to byt tym ze boli zvesene dvere?

Dakujem

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Highlighted
Pathfinder
Zdravím vás, jen bych pro svůj klid zkontroloval, jak je nastavený tlak na přívodu vody. Sem tam něco ukápne, to je běžné. Měl jste možnost slyšet, jak se otevírají dvířka před demontáží?
First Poster
Ďakujem za reakciu. Tlak vody mám skontrolovať podľa výšky hladiny vody vo vyrobniku? Alebo je aj iný spôsob. Žiaľ dvere som nepočul pred demontážou. Chladničku rozozbaľovali a hneď inštalovali technici. Keď som však rovnaký model pozeral u predajcu nevšimol som si žeby vydávali podobný zvuk.
Violin_KA Moderator
Moderator

Dobrý den,

zkuste se prosím obrátit na Samsung zákaznickou linku 800 726 786, kde si sjednáte servis.

Napište nám na Community, jak to dopadlo se seřízením dveří.

Hezký den.

Autoři s nejvíce přijatými like