Podpora

Open search

Vyrážíte na letní dovolenou? Pojistěte sebe i svůj smartphone

Community Manager

Dětem skončil školní rok, dospělí těžko odolávají vedrům ve špatně větraných kancelářích… Ideální doba na pořádnou letní dovolenou! Máme pro vás pár tipů, které by vám měly přijít vhod, ať už vyrážíte hledat fialové krávy na krásné švýcarské louky, nebo se třeba raději dokonale uvolníte na písečné pláži někde u moře.

 

Letadlem_na_dovolenou.jpgNa dovolenou letadlem, autem, nebo pěšky?. Pojištění vám může pomoci v každém případě.

Základem je produkt, který my sami nenabízíme, ale rozhodně jej doporučujeme: cestovní pojištění. Stojí obvykle pár desítek až pár stovek korun a celou dovolenou můžete mít klid. Stejně jako u ostatních pojištění samozřejmě platí, že nejlepší je ho mít a nevyužít – přejeme, abyste si pobyt i cestu tam a zpět užili dokonale zdraví a nezranění. Kdybyste ale šlápli na medúzu, potloukli se na horské cestě, museli do cizí nemocnice s úžehem nebo nedejbože nějak nešikovně zranili někoho dalšího, bude to sice vždycky nepříjemné, ale aspoň vás to finančně nezruinuje.

 

Osobní pojistka, jistě. Auto? Pojištěné. A co mobil?Samsung_Care_plus.jpg

Pojišťujeme ovšem nejen sebe, ale také svůj hodnotný majetek. Na auto si většina cestovatelů vzpomene, ale co váš nový luxusní smartphone? Při vyšších pořizovacích cenách top modelů a nákladných opravách to dává smysl a my vám s tím rádi pomůžeme.

 

Pojištění mobilu od společnosti Samsung se jmenuje Samsung Care+, platí i na poškození displeje a můžete si ho objednat do měsíce od nákupu nového telefonu. Pokud jste tedy sobě nebo svým dětem udělali radost novým smartphonem, je ideální doba na jeho sjednání. Pojištění navíc pochopitelně platí nejen při letním dovádění na dovolené, ale po celý rok.

 

Vyplatí se už proto, že si s ním o mobil nebudete muset dělat starosti, ať už ho budete používat kdekoli. Byla by přece škoda přijít o nekonečné možnosti, jež dnešní smartphony nabízejí, a nechávat je z obav o jejich zdraví zavřené v batohu nebo v pronajatém apartmánu.

 

Mobil je dnes nepostradatelný

Poslouží vám jako špičková GPS navigace, univerzální průvodce a překladatel, zdroj zábavy při cestování i jako profesionální fotoaparát, který vás nadchne při focení působivých městských a přírodních panoramat i například natáčením superzpomalených videí. A mimochodem, protože je teď už snad jisté, že svůj chytrý telefon Samsung na dovolené nedáte z ruky, nezapomeňte si kromě pouzdra sbalit také powerbanku, aby vydržel i to nejnáročnější dovolenkové používání.

 

Kam letos vyrazíte vy?