Podpora

Open search

V Samsung Members získáte slevy, lístky i telefony. A ještě zákaznickou podporu

Community Manager

Co uděláte, když se ve vašem smartphonu něco porouchá? Nemusíte hned panikařit. Ani rovnou chodit do servisu. Aplikace Samsung Members vám pomůže vyřešit spoustu technických problémů. Poskytne vám diagnostiku přístroje, ale i praktickou zákaznickou podporu. Navíc se v ní dozvíte nejzajímavější novinky, získáte lístky do kina i zajímavé slevy, nebo dokonce vyhrajete nový telefon či jiný z našich produktů. A pokud ve svém mobilu aplikaci nemůžete najít, není nic jednoduššího než si Samsung Members stáhnout z Google Play nebo Galaxy Apps.

 

Tou nejlepší vizitkou aplikace Samsung Members je vaše spokojenost. Už ji má totiž nainstalovanou téměř půl milionu českých a slovenských uživatelů smartphonů Galaxy. V době psaní článku jsme na čísle 468 920, takže když si pospíšíte, možná právě vy budete jubilejním 500 000. členem komunity Samsung Members!

 

Po spuštění aplikace vás přivítá úvodní obrazovka, na které naleznete všechno důležité. Přečtete si žhavé novinky, podíváte se na nabídku výhod, případně klepnete na „Získat pomoc“ pro odstranění potíží s telefonem. Jednoduché, co říkáte?

 

members_01.pngVlevo – hlavní obrazovka Samsung Members | Uprostřed – seznam nejžhavějších novinek a akcí | Vpravo – představení nových produktů

 

V sekci Novinky a tipy naleznete aktuální informace o slevách a akcích, nových produktech nebo tipy a triky pro produkty současné. Naleznete zde i upoutávky na ty nejzajímavější články z našeho blogu na Samsung Community.

 

Přes aplikaci Samsung Members také pravidelně rozdáváme různé odměny a bonusy. Mohli jste díky ní získat například dva lístky do Cinema City, tři kávy ve Starbucks zdarma, hráče zase potěšila odměna v podobě 10€ poukazu na Steam. A že vás kino, káva ani hry zrovna neberou? Tak by vás snad potěšila 20% sleva na pánské oděvy značky Blažek nebo na jízdu Uberem. I tu jsme pro vás v minulosti připravili.

 

Ale nemusíte smutnit, že by vám zajímavé dárky už dávno utekly. Další se pro vás chystá už 3. dubna ve 12 hodin v rámci pravidelné Super Středy, tedy první středy v měsíci. Těšit se můžete na poukaz v hodnotě 200 korun na nákup na Rohlík.cz.

 

members_02.pngVlevo – přehled vašich dárků a výher v aplikaci | Uprostřed – seznam výhodných nabídek a odměn | Vpravo – ukázka bonusového obsahu

 

A kdo ví, možná se v budoucnosti zopakuje akce zdaleka nejzajímavější – šance vyhrát některý z produktů Samsung. Už dříve jsme několik šťastlivců odměnili smartphony Galaxy Note9 a S9 i chytrými hodinkami Galaxy Watch. Takže sledujte novinky v aplikaci, ať nepropásnete třeba telefon nové generace Galaxy S10 a Galaxy Watch Active...

 

Samsung Members vás navíc potěší nejen dárky, slevami a odměnami, ale i péčí o váš mobilní telefon. Slouží totiž k jeho důkladné diagnostice, s jejíž pomocí bude smartphone stále fungovat jako nový.

 

members_03.pngVlevo – možnosti technické podpory | Uprostřed – možnosti ruční diagnostiky telefonu | Vpravo – automatická kontrola a optimalizace zařízení

 

Automatická kontrola zkontroluje stav vašeho zařízení a upozorní vás na vše, co by šlo optimalizovat, vylepšit nebo vyřešit. Nebo můžete spustit interaktivní kontrolu a otestovat jednotlivé funkce a části smartphonu od připojení Bluetooth přes funkčnost reproduktorů až po stav baterie.

 

A když potřebujete pomoc s konkrétním problémem, není nic snazšího než se podívat na seznam častých dotazů (a řešení!). Nebo pomocí aplikace položit nový. Stačí klepnout na „Získat pomoc“ nebo na modré tlačítko se znaménkem plus a objeví se vám užitečné možnosti technické podpory. Můžete zadat vlastní dotaz, zavolat na zákaznickou linku, vzdáleně propojit svůj telefon s technikem nebo přejít na živý chat s našimi experty.

 

members_04.pngVlevo – rychlý přístup k zákaznické podpoře | Uprostřed – ukázka často kladených dotazů | Vpravo – nabídka live chatu s našimi experty

 

Díky Samsung Members tak budete mít jistotu, že váš telefon bude vždy pracovat na sto procent. A k bezproblémovému chodu telefonu vám aplikace přidá i pravidelnou příležitost k získání zajímavých odměn. Takže nezapomeňte Samsung Members stáhnout, nainstalovat, používat a hlavně často kontrolovat.

 

Další Super Středa se totiž nezadržitelně blíží!