Podpora

Open search

The Frame 2019: Mistrovské umělecké dílo u vás doma

Community Manager

V naší nabídce najdete „standardně“ špičkové televizory, designové televizory, unikátně vybavené televizory… a pak také The Frame, nejvýjimečnější z nich. Představujeme vám přístroj, který je zároveň prémiovým televizorem a zároveň mistrovským uměleckým dílem. Dokonale ohromí a nadchne všechny milovníky umění.

 

Technologie bez kompromisůPoznámka 2019-09-11 170543.jpg

 

Unikátnost The Frame 2019 tkví ve speciálních funkcích. Ty by ale nebyly tak ohromující, kdyby na jejich pozadí nestály naše špičkové technologie.

 

Kdykoli chcete, bude The Frame fungovat jako standardní televizor – respektive ne standardní televizor, ale náš luxusní QLED. Vaše oči okouzlí superjemným rozlišením 4K, 100% barevným objemem s více než miliardou barevných odstínů i nekompromisním kontrastem HDR 10+. Ať už si pustíte oblíbený film, nebo třeba moderní videohru, užijete si dechberoucí obraz, jenž vás dokonale vtáhne do děje, a to na úhlopříčce 43, 49, 55, nebo 65".

 

Samozřejmostí jsou i praktické moderní funkce. Ovládejte svůj televizor přes chytrý univerzální ovladač One Remote Control nebo přes svůj smartphone. Využijte chytré asistenty Amazon Alexa nebo Google asistent, případně svůj Frame a jeho jedinečné funkce ovládejte pomocí naší virtuální asistentky Bixby. Špičková je také konektivita – televizor se stane součástí vaší chytré domácnosti. Komunikuje bez problémů i s celou řadou zařízení jiných výrobců, láká například na zabudovanou podporu technologie Apple AirPlay 2.

 

I když jsou ale obrazové technologie i dodatečná výbava na špičce a každý náš QLED model je svým způsobem výjimečný, samo o sobě by nic z toho nedělalo z The Frame unikát. Televizní funkce jsou nicméně jen polovina toho, co nabízí.

 

Umělecká galerie u vás doma02.jpg

 

Po vypnutí vás nečeká tradiční černá obrazovka. Režim Umění promění The Frame 2019 v dechberoucí umělecké dílo dle vašeho výběru, které se přizpůsobí vašemu vkusu i dekoru vaší domácnosti a stane se dokonalým doplňkem vašeho domova. Umožní vám vybírat ze sedmi různých rozvržení a deseti barevných provedení pozadí, aby výsledek přesně odpovídal vašim představám.

 

Na jaký obraz nebo fotografii máte dnes náladu? V pondělí navštivte Louvre, v úterý MoMA, ve středu Ermitáž. Posnídejte s Manetem, obědvejte s Renoirem, povečeřte s Leonardem.

 

To vše vám nabídne Obchod s uměním, jehož bohatá nabídka uměleckých děl uspokojí i nejnáročnějšího profesionálního či amatérského milovníka umění. Vyzkoušejte zdarma zkušební verzi. Po registraci získáte 1 měsíc zdarma, a další 3 měsíce bez poplatku získáte díky přibalenému voucheru u televizoru. Budete tedy mít celé 4 měsíce na vyzkoušení, jakým způsobem se ve vašem interéru bude vyjímat například obraz "Představenstvo soukenického cechu" od slavného nizozemského malíře Rembrandta, nebo třeba artwork "Citroen DS Louis Vuitton" který vytvořil fotograf Marco Simola. Je pouze na vás, jak budete objevovat dechberoucí sbírky obrazů i fotografií, jež sahají od klasiky až po současnost. Po zkušební době se můžete stát členem a užít si zcela neomezený přístup za 149 Kč měsíčně.

 

01.jpg

 

Navíc nemusíte nutně znát zpaměti každý obraz, který kdy kdo namaloval, ani zůstávat u svého oblíbence. The Frame je také ideální pro každého, kdo chce umění objevovat. V přehledných kategoriích v Samsung Obchod s uměním můžete procházet díla dokonce i podle barev nebo zobrazených objektů. Stačí pár minut a můžete objevit celý nový styl nebo umělce, které si zamilujete.

 

Zároveň máte s The Frame výhodu, kterou vám klasický obraz nikdy nemůže nabídnout – změnu. Vyberte si oblíbená díla a uložte si je, abyste je měli pohromadě ve vlastní sbírce, a upravujte časy promítání jednotlivých obrazů či fotografií. Opravdu vás tak každou částí dne, týdne, měsíce a roku může provázet jiný mistr.

 

Samozřejmě se nemusíte omezovat na cizí veledíla. Využijte dokonalé QLED „plátno“ a zobrazujte na The Frame 2019 své vlastní fotografie. Naše smartphony dnes pořizují tak kvalitní snímky, že si vystavení v plné velikosti obrazu rozhodně zaslouží.

 

K nerozeznání od opravdového obrazu01.jpg

 

Na QLED panelu by umělecká díla vypadala působivě, i kdyby stál klasicky na televizním stolku a nijak se nesnažil skrývat svou televizorovou identitu. The Frame TV ale doslova a do písmene vypadá jako obraz, takže celý vizuální zážitek posouvá na ještě vyšší úroveň.

 

Držák No Gap Wall-Mount přimkne televizor těsně ke stěně, a pokud k němu připevníte některý ze čtyř volitelných rámů, bude dojem obrazu dokonalý. Alternativně můžete The Frame také postavit, například na designový Studio Stand, který připomíná nikoli televizní, ale malířský stojan.

 

07.jpg

 

Při své poslední návštěvě světoznámé galerie jste si možná všimli, respektive spíše nevšimli toho, že by zpod uměleckých děl visel shluk kabelů. Nestane se to ani s Frame 2019, protože o napájení i přenos signálu se stará řešení One Connect. Od televizoru vede téměř neviditelný kabel One Invisible Connection do skrytého boxu One Connect. Až do tohoto boxu, který se může ukrývat někde zavřený, nenápadně připojíte veškeré příslušenství. Stěnu žádné tlusté černé kabely nenarušují.

 

Podobně asi tušíte, i kdybyste ji ještě neviděli na vlastní oči, že Mona Lisa nesvítí. Frame TV 2019 nabízí zabudovaný senzor světla, díky kterému umí automaticky vyrovnávat jas obrazovky i tón barev, aby bylo osvětlení přirozené. Umělecká díla tak vypadají nejen skvostně, ale také správně a realisticky, a to ve dne i v noci.

 

Obávat se nemusíte ani zbytečně navýšené spotřeby proudu – nonstop zapnutý televizor, to by bylo ve většině domácností opravdu plýtvání. The Frame 2019 to řeší tak, že detekuje vaši přítomnost pomocí pohybového senzoru, takže když jste poblíž, můžete se kochat nádherným Picassem. Když ale odejdete, televizor se bez vašeho zásahu vypne a šetří energii.

 

04.jpg

 

Žijte obklopeni svým oblíbeným uměním, nebo každý den objevujte nová dechberoucí díla. The Frame 2019 vás každý den kulturně povznese. Promění vaši domácnost ve světoznámou galerii, jež vždy vystavuje právě tu sbírku, kterou chcete – ať už preferujete staré mistry, nebo nejmodernější umění.